Sari la conținut
Forum Roportal
anjelik

sunt paria societatii?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mai nu mai vb asa ...chiar ma pregateam sa te dedulcesc ..credeam ca esti baiat si vb urat de virgine :focus: ...hai ca revin mai tarziu cu o parerea as zice interesanta :crazy:

 

scuze de pleonasm ...ma grabeam 8)..deci ..doar revin ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

8)

Si nu inteleg care ar fi problema? E problema lor,daca te accepta asa cum esti foarte bine.Nu ar trebui sa te preocupe chestia asta :cry:

Va fi cineva care te va accepta si virgina :doh: Din cate stiu sunt la cautare :cheer:

:focus: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fac 25 de ani peste cateva luni..Sunt virgina sii???Toti baietii vor doar sex?De ce toti fug cand vad asta? :crazy:

doar cei superficiali fug 8) cei care te vor place, vor aprecia asta... insa , pana la un punct :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simplu! Hormonul conduce neuronul.

De ce fug baietii de virgine? Pentru ca dureaza prea mult pina "le bagi in pat" iar rezultatul dorit nu este garantat 100%. Pe de alta parte, sfatul "inteleptilor" spune ca virgina odata "dedulcita" la placeri erotice este mai predispusa sa insele decit fetele care au avut cel putin un partener inainte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Totusi vi se pare anormal ca la varsta asta inca sa mai fiu?

sunt privita ca o ciudatenie a naturii

Nu este nimic anormal. Inseamna ca nu ai gasit un baiat care sa te merite. Nu esti o ciudatenie. esti demna de admiratie pentru ca nu ai cedat oricui si asta dovedeste ca te respecti pe tine si, nu in ultimul rind, corpul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este adevarat am intalnit multi care numai lucrul asta il voiau de la mine.dar am intalnit si cativa care au avut rabdare.dar oare cat poate avea rabdare un baiat/barbat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×