Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Esti multumita de corpul tau?

Evaluează acest topic

Esti multumita de corpul tau?  

188 membri au votat

  1. 1. Esti multumita de corpul tau?

    • Da, total multumita.
      36
    • Multumita, dar nu in totalitate.
      102
    • Nemultumita.
      27
    • Total nemultumita.
      17
    • Nu raspund.
      6
  2. 2. Ce iti place mai mult la corpul tau?

    • Tot.
      37
    • Sanii.
      36
    • Abdomenul.
      19
    • Posteriorul.
      30
    • Picioarele.
      34
    • Altceva. (ce anume??-scrie)
      11
    • Nimic.
      21


Postări Recomandate

Nu sunt multumita si nu-mi place absolut nimic la mine. Sunt urata si dizgratioasa, dar sunt impacata cu ideea. Asta sunt, n-am bani de operatii estetice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu sunt multumita si nu-mi place absolut nimic la mine. Sunt urata si dizgratioasa, dar sunt impacata cu ideea. Asta sunt, n-am bani de operatii estetice.

Valeuuuu...te omor :crazy:

Fata!! tu cand te-ai uitat ultima data in oglinda?? ai vazut ce ten fain ai?? ai incercat sa te dai cu fond de ten si un machiaj discret?? prima data atragi prin privire si aspect fizic. Ai incercat ceva viu colorat?? pune accent la sani :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ma intrebati acum 3 ani, aveam alt raspuns, acum sunt nemultumita....is sedentara, am o mie de alte probleme si nu am nici timp, nici chef sa fac sport

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sint foarte multumita de corp si asta se vede in exterior. chiar daca am de lucrat la abdomen sau mi-as dori brate mai ferme. conteaza mult cum te prezinti si ce atitudine ai. :doh: parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt prea multumita de corpul meu, mi-ar trebui ceva muschi, dar mi-e lene sa fac sport.

 

PS. Markala sondajele tale sunt foarte faine! Bravo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau muschi si un chip mai aprig..care ma vede zice ca-s prea cuminte :flowers:

Si mai vreau si vreo 5 kg in plus, si par oleaca ondulat si ochi albastrii si unghii mai moi si gene mai lungi si mai desteapta si mai mai....vreau sa fiu zana din povesti :flowers:

 

Hum..ce atata tura-vura...asta sunt..cine ma place ..ma place asa cum sunt. :focus: ...ma consider ok, am un cap, 2 maini, 2 picioare, 2 sani, un fund, 2 ochi, un gat....sunt unii care nu le au pe toate si nu se plang :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×