Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Cum te manifesti ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu am facut referire la experienta mea (vorbesc in numele meu, daca m-as fi referit la modul general as fi precizat), iar tu vii si ma contrazici. cum sa nu o iau in nume personal?

 

am spus : "eu una...." sau ti s-a parut ca vorbesc de altcineva in acesle randuri? :tease:

 

dani, ma surprinzi .... :good:

Dani stie ca nu aveti o viata sexuala fantastica fiindca nu l-ati cunoscut personal...la asta cred ca se refera el..! parerea mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dani stie ca nu aveti o viata sexuala fantastica fiindca nu l-ati cunoscut personal...la asta cred ca se refera el..! parerea mea!

Ori ca nu l-am intalnit inca pe el sa ne ofere orgasme la infinit :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dani stie ca nu aveti o viata sexuala fantastica fiindca nu l-ati cunoscut personal...la asta cred ca se refera el..! parerea mea!

pe el personal, il cunosc cum te cunosc si pe tine :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe el personal, il cunosc cum te cunosc si pe tine :tease:

Inseamna ca i-ai dat tu ceva semne incat sa creada ca nu ai o viata sexuala satisfacatoare! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inseamna ca i-ai dat tu ceva semne incat sa creada ca nu ai o viata sexuala satisfacatoare! :good:

fiecare interpreteaza dupa cum doreste. de la ce se vede inafara si pana la ce exista ca manifestare ... e cale lunga :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fiecare interpreteaza dupa cum doreste. de la ce se vede inafara si pana la ce exista ca manifestare ... e cale lunga :tease:

Eu stiu..dar spune-i-o si lui Don Juan de Roportal!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma da cu capu' de pereti pana zic: aaaaaaoooooooooooooaaaaaaaaaaiiiiiiiiiii

 

:tease: si ...dupa aia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:good: nu neaparat dar a inclinat ...

 

hai sa incep eu sper sa redau bine : simptome : cresterea temperaturii , umiditate accentuata in anumite zone :crazy: , suspine usoare , cresterea in intensitate a suspinelor , multe ooo-uri si aaa -uri , trept tensiunea creste , apar spasme musculare , tremurat usor , tendinta de a strange in brate si a impinge catre acolo , barbatul incepe sa simta ca locul se stramteaza si pulseaza , femeia tipa din ce e in ce mai tare , ochii nu i-a mai deschis de cand a inceput penetrarea (poate doar sa schimbe pozitia ), intr-un final totul sare in aer gemetele ajung la final , corpuri freamata , apare un lichid alb dar de alta consitenta , temperatura corpului cred ca e pe undeva la 38-39 de grade , locul devinde f stramat si totul in jur pulseaza , vibreaza ...dupa care relaxare...sangele se retrage din organele sexuale si totul revine la normal ....doar ca acum totul are alta nuanta inclusiv organele sexuale :scare: .... :tease:

 

eh... de multe ori ramane neterminata... asta-i doar in imaginatia ta cand rasfoiesti prin Playboy

ce viseaza omu'... probabil nu are nimeni sa te asculte si vii aici pe forum si... te descarci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×