Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Cum te manifesti ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Intre 2 partide de sex salbatic in care le faci pe femei sa se simta betial de bine si in care nu au cum sa mimeze orgasmul mai pune mana putintel si pe o carte de GRAMATICA! Nu cred ca ar strica!

stii ce-mi place ...cand omul nu are cu ce sa atace sare la gat cu gramatica ...oricum daca te-ai luat de cadeareai afla ca a fost pus intentionat asa...si acum ai face bine sa faci o analiza de morgologie si sintaxa pe textul tau ....poate si de lexic ...sa vezi ca paiul din ochiul meu e mai mic decat barna din ochiul tau :crazy:

 

:focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga domnule,fa un efort si explica. Coboara din imparatia ta si la nivelul omului de rand !

Uite ca eu sunt femeie,am si nascut si nu sunt de acord cu ce spui tu. Sau nu am voie sa contrazic desteptaciunea dumneavoastra?

:focus: ...nu doar ca nu imi plac ironiile ieftine si mai ales cele din care nu e nimic de invatat si nu aveam de unde sa stiu daca vb serios sau nu .

 

pai am citit si eu am intrebat stg dreapta , am multi prieteni , multi dintre ei sunt sociologi , psihologi , doctori ...si mai vb si eu cu ei ...mai o carte ...mai un tratat ...mai un documentar ....si eu vb cand vb de fiecare data de majoritatea ...exceptiile se studieaza separat .

 

in mare pentru ca deja sunt 2 pers la care trebuie sa se imparta ...apare o dragoste/iubire noua nemaicunoscuta pana atunci ....in plus e vb si de un cockteil de hormoni care se elibereaza in toate etapele conceperii si nasterii unui copil . amanunte daca vrei trebuie sa umplu 2-3 pagini si asta rezumat la rezumat .

Ai voie orice atat timp cat nu intra sub incidenta codului penal sau civil :cheer: . F bine sa-ti traiasca si sa il cresti cum vrei tu ...sa te bucuri de el :crazy: ...mai stai 2-3 min si analizeaza-te si apoi vii sa zici ca la tine nu s-a intamplat nimic dupa nastere...n-ai sesizat tu e altceva 8)

Editat de deea_s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...mai stai 2-3min si analizeazate si apoi vii sa zici ca la tine nu s-a intamplat nimic dupa nastere...n-ai sesizat tu e altceva :tease:

eu una pot spune ca viata sexuala dupa nastere, a fost si este una mai plina, implinita decat anterior nasterii :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu una pot spune ca viata sexuala dupa nastere, a fost si este una mai plina, implinita decat anterior nasterii :good:

tocmai ca nu e mai implinita ci mai deficitara ..bine ca trebuie sa vb pe intervale ca sa se vada exact ce si cum ... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tocmai ca nu e mai implinita ci mai deficitara ..bine ca trebuie sa vb pe intervale ca sa se vada exact ce si cum ... :tease:

ar fi cazul sa nu vorbesti in numele meu :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: ;) :doh: :doh:

frate toti o luati personal ...ma retrag .. :tease: ..am zis eu ca vb in numele tau ? :doh: :doh: :doh:

eu am facut referire la experienta mea (vorbesc in numele meu, daca m-as fi referit la modul general as fi precizat), iar tu vii si ma contrazici. cum sa nu o iau in nume personal?

 

am spus : "eu una...." sau ti s-a parut ca vorbesc de altcineva in acesle randuri? :good:

 

dani, ma surprinzi .... :scare:

Editat de flori de camp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×