Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Cum te manifesti ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

oricum, asa ca o completare si pentru ca tin la voi ma explic altfel ...

 

celelalte domenii care ma intereseaza mi le-am lamurit in minte cat de cat, dar asta e nelimitat si neplictisitor ... asa ca il explorez... teoretic si apoi cu cele aflate pun in practica, desi nu pot spune ca am invatat ceva de pe-aici decat am constatat nivelul de inhibitie sau ... nush, dar sincer idei faine n-am gasit prea des... de aceeaa cred ca ma veti regasi mai mult pe la psihologie, diaspora si telepatie de-acu, mentionez astea ca vad ca sunteti atenti pe unde umblu io p-aci :suicide:

 

v-am pupat, merci de atentia acordata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar si daca ai avea dreptate si le-am avea mici cel putin le folosim. sincer am ajuns sa cred ca ori esti nimfomana ori ti-ai mutat sexul ca toata ziua cu el in mana/taste esti ...orice aluzie sau subtilitate la tine e legata de sex dar dute mai femeie de te satisfa :lol2:

doar redau sau reflect rautatea primita ...azi intradevar sunt f rau ...extrem de rau ....dur / insensibil si neiertator chiar o sa agresez un sef :o:

 

 

ce dur esti astazi.

 

 

movul a intrezarit elefantul ... dar nu e sigur :crazy:

 

 

ala e soarecele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-a deviat mult de la subiect..dar banuiesc ca daca ati fi facut sex in ultimul timp stiati sa descrieti mai bine starile (Master_Mind, nu te supara, tu doar ai fost atras in capcana, nu ai nicio vina)

 

 

 

of! saracutu' de el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tine-o tot asa...

am vaga impresia ca doar la atat s-ar pricepe :o:

 

 

un sfat nevinovat. incearca sa fii mai finut. (nu mi-o lua in nume de rau)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×