Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Cum te manifesti ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sotie si sotie , 2 copii unul 7-8ani celalat 4ani , apartament cu 2 camere ....cum fac sex/dragoste sotul si sotia ...???

asta e un caz fericit..gandeste-te la cei care traiesc intr-o camera de marimea unei bai de bloc :spiteful:

si noi am trait si inca mai stau intr-un apartament cu 2 camere.

parintii in dormitor iar eu cu fratele in sufragerie..si n-a murit nimeni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sotie si sotie , 2 copii unul 7-8ani celalat 4ani , apartament cu 2 camere ....cum fac sex/dragoste sotul si sotia ...???

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Enumerati in ordina cronologica ce simptome manifestati in timpul unui act sexual ..intru cat in functie de cum se manifesta o femeie poti alege locul in care sa faci sex : public /privat , intr-un loc pustiu , intr-o camer de ap unde se afla si alte pers etc .

nu mai bine faci tu sex si vezi ce si cum :yes:

 

:spiteful: mai vrei si cronologic ! :dance3:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si ne mai miram de ce nu au femeile orgasm sau apar probleme in cuplu ....vedeti ...repde ca o pauza e buna , ca ne-am descurcat si asa ...si totusi nu e ceva ce imi doresc sa stau cu usa sub cheie ....si apropo eu i-am surprins o data pe ai mei...:friends: ...e asta e ...se pare ca eram unii dintre aia mici care nu aveau somnul adanc :friends:

 

nu mai bine faci tu sex si vezi ce si cum :friends:

 

:ok: mai vrei si cronologic ! :o:

 

 

:spiteful: ...ravl daca ai urmari si celelate topicuri ale mele ai vedea ca nu sunt asa cum ar crede cei care citesc printre randuri acest topic :dance3: ...de ce crezi ca sunt de 3ani in bucuresti ....acasa topisem tot :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:spiteful: ...ravl daca ai urmari si celelate topicuri ale mele ai vedea ca nu sunt asa cum ar crede cei care citesc printre randuri acest topic :dance3: ...de ce crezi ca sunt de 3ani in bucuresti ....acasa topisem tot :yes:

Dani... ma seci :o: adica tu te-ai mutat din oras... in lipsa de "materie prima" ? :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dani... ma seci :friends: adica tu te-ai mutat din oras... in lipsa de "materie prima" ? :dance3:

 

:yes: nu neaparat dar a inclinat ...

 

hai sa incep eu sper sa redau bine : simptome : cresterea temperaturii , umiditate accentuata in anumite zone :o: , suspine usoare , cresterea in intensitate a suspinelor , multe ooo-uri si aaa -uri , trept tensiunea creste , apar spasme musculare , tremurat usor , tendinta de a strange in brate si a impinge catre acolo , barbatul incepe sa simta ca locul se stramteaza si pulseaza , femeia tipa din ce e in ce mai tare , ochii nu i-a mai deschis de cand a inceput penetrarea (poate doar sa schimbe pozitia ), intr-un final totul sare in aer gemetele ajung la final , corpuri freamata , apare un lichid alb dar de alta consitenta , temperatura corpului cred ca e pe undeva la 38-39 de grade , locul devinde f stramat si totul in jur pulseaza , vibreaza ...dupa care relaxare...sangele se retrage din organele sexuale si totul revine la normal ....doar ca acum totul are alta nuanta inclusiv organele sexuale :ok: .... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:spiteful: nu neaparat dar a inclinat ...

 

: simptome : cresterea temperaturii , umiditate accentuata in anumite zone :yes: , suspine usoare , cresterea in intensitate a suspinelor , multe ooo-uri si aaa -uri , trept tensiunea creste , apar spasme musculare , tremurat usor , tendinta de a strange in brate si a impinge catre acolo , ... , femeia tipa din ce e in ce mai tare , ochii nu i-a mai deschis de cand a inceput penetrarea

temperatura corpului cred ca e pe undeva la 38-39 de grade , locul devinde f stramat si totul in jur pulseaza ,

... si moare ? :dance3:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exista riscul asta ...eu unul era sa o mierlesc :yes:

:spiteful: poate suferi de tetanie :dance3:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×