Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Cum te manifesti ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Enumerati in ordina cronologica ce simptome manifestati in timpul unui act sexual ..intru cat in functie de cum se manifesta o femeie poti alege locul in care sa faci sex : public /privat , intr-un loc pustiu , intr-o camer de ap unde se afla si alte pers etc .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii...si la ce te ajuta ca stii ? :) De unde va vin si asemenea idei de topic ? :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Enumerati in ordina cronologica ce simptome manifestati in timpul unui act sexual ..intru cat in functie de cum se manifesta o femeie poti alege locul in care sa faci sex : public /privat , intr-un loc pustiu , intr-o camer de ap unde se afla si alte pers etc .

 

Eu zic sa profiti acum cat nu esti insurat si sa afli singur ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Enumerati in ordina cronologica ce simptome manifestati in timpul unui act sexual ..intru cat in functie de cum se manifesta o femeie poti alege locul in care sa faci sex : public /privat , intr-un loc pustiu , intr-o camer de ap unde se afla si alte pers etc .

 

Explica mai clar ce inseamna "Enumerati in ordina cronologica ce simptome manifestati in timpul unui act sexual", te rog.

 

Te referi, cumva, la ce simte o femeie, pas cu pas?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Explica mai clar ce inseamna "Enumerati in ordina cronologica ce simptome manifestati in timpul unui act sexual", te rog.

 

Te referi, cumva, la ce simte o femeie, pas cu pas?

se pare ca baietii n-au inteles ..mersi fluturel ...hai sa va zic din ce posed eu ...am fost cu femei care gemeau , tipau , vb sau gemeau inabusit , in concluzie unele care facusera inainte sex fara conditii de stres si se puteau manifesta liber gemeau si tipau fara retineri pe cand celelate nu prea totul era inabusit...in ideea ca nu poti cu una care geme , tipa puternic sa faci sex in dormitor si ai tai sa manance in bucatarie .

 

nightwish : de la preludiu pana la orgasm pt ca asta e panta pe care totul se intensifica :taunt:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in ideea ca nu poti cu una care geme , tipa puternic sa faci sex in dormitor si ai tai sa manance in bucatarie.

Am o mica nelamurire: dupa ce ti-am citit toate mesajele din ultima perioada, "digerez" cam greu o afirmatie de genul celei de mai sus. Nu imi pari a fi persoana care sa-si mai faca griji ca parintii sunt in camera alaturata.

 

nightwish : de la preludiu pana la orgasm pt ca asta e panta pe care totul se intensifica :taunt:

E destul de simplu, :lol2: desi, conteaza foarte mult ce implica actul sexual in sine, atat preludiul cat si copulatia.

La mine difera putin, nu simt intotdeauna acealasi "lucru".

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:good:

 

 

moooor de ras...in toate subiec :taunt: tele de la sex, nu poti decat sa zambesti?

 

 

 

oricum, e tare topicu'...iote un barbat care vrea sa afle daca partenera nu mimeaza orgasmu' :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"nu poti cu una care geme , tipa puternic sa faci sex in dormitor si ai tai sa manance in bucatarie."

 

 

Eu zic sa ai spatiul tau privat daca te consideri baiat mare si vrei sa experientezi cu fete.

 

Ce zic parintii tai ca de fiecare data e alta fata ???

 

Tu te simti comfortabil in camera cealata ??? iar fetele urca asa pentru o reuniune familiara si o farfurie de ciorba ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o mica nelamurire: dupa ce ti-am citit toate mesajele din ultima perioada, "digerez" cam greu o afirmatie de genul celei de mai sus. Nu imi pari a fi persoana care sa-si mai faca griji ca parintii sunt in camera alaturata.

E destul de simplu, :friends: desi, conteaza foarte mult ce implica actul sexual in sine, atat preludiul cat si copulatia.

La mine difera putin, nu simt intotdeauna acealasi "lucru".

:yes: nu era problema mea asta nu a inteles multa lume de pe aici ...dar e o problema des intalnita si sincer o gasesc frecvent si la cei casatoriti si cu copii ...dupa mine eu pot sa fac sex si in parc n-am inhibitii si asta n-are a face cu bunul simt :friends:

 

moooor de ras...in toate subiec :spiteful: tele de la sex, nu poti decat sa zambesti?

oricum, e tare topicu'...iote un barbat care vrea sa afle daca partenera nu mimeaza orgasmu' :dance3:

pai si vad ca nu il ajuti cu nimic ....oricum sincer chiar stiu daca mimeaza orgasmul sau nu ...ca ai putea sa mimezi polifonic e altceva dar corpul unei femei iti zice cand minte sau nu ...totul tine de cunoastere si experienta ...nici practica fara teorie nu e reusita si nici teoria fara practica nu e benefica ..sa te vad eu cum mimezi spasmele musculare , tremuratul si "ejacularea" :o:

 

Eu zic sa ai spatiul tau privat daca te consideri baiat mare si vrei sa experientezi cu fete.

 

Ce zic parintii tai ca de fiecare data e alta fata ???

 

Tu te simti comfortabil in camera cealata ??? iar fetele urca asa pentru o reuniune familiara si o farfurie de ciorba ???

 

eu ma simt bine oriunde , totul tine de companie ...parinti mei nu zic nimic stiu ca sunt cu bun simt , bine crescut si am discernamant ...doar ca de 3ani nu mai stau cu ei ...si momentam am probleme cu spatiul dar nu cu sexul ca doar si fetele au un loc unde stau :friends: ..deci acum sunt in perioada care practic sexul la domiciliul partenerei :ok:

 

 

si sa revenim on topic nu m-ati lamurit cu nimic ...sa expunem altfel problema ...

 

sotie si sotie , 2 copii unul 7-8ani celalat 4ani , apartament cu 2 camere ....cum fac sex/dragoste sotul si sotia ...???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×