Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Ai amant/amanta?

Evaluează acest topic

Ai amant/amanta?  

125 membri au votat

  1. 1. Ai amant/amanta?

    • nu, imi iubesc sotul/sotia/partenerul actual
      49
    • nu, nu pot sa insel
      27
    • as vrea eu, dar nu am succes
      4
    • doar ne privim si atat!
      5
    • da, si ma chinuie rau constiinta
      4
    • da, si sunt mai fericit/a cu el/ea
      4
    • da, mai multe/multi
      7
    • nu comentez... ;)
      10
    • nu e cazul/nu am partener...
      15


Postări Recomandate

din punctul meu de vedere.. inselatul nu e ceva ce planuiesti. se intampla fara sa iti dai seama.

 

porenste ca un simplu si nevinovat flirt.. si in functie de ce simti.. poate sa se transforme in inselat fara sa iti dai seama. sau nu. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din punctul meu de vedere.. inselatul nu e ceva ce planuiesti. se intampla fara sa iti dai seama.

 

porenste ca un simplu si nevinovat flirt.. si in functie de ce simti.. poate sa se transforme in inselat fara sa iti dai seama. sau nu. :cheer:

Ha! Ha! Ha!

AdiCA CUm? Cum ar veni cand flirtez cu ea nu imi inchipui ca as dori-o goala si fierbinte langa mine? AdiCA CUm ar veni flirtez cu ea FARA SA STIU FINALUL, adica CE VREAU EU DE LA EA, nu?

Am inteles bine? La asta te refereai???

Ha! Ha! HA!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

problema nu e daca ai sau nu amant/a.

 

problema apare atunci cand incepi sa confunzi sex-ul cu dragostea si sa ai senzatia ca daca transformi amanta/amantul in sotie/sot, o sa fie la fel de frumos ca atunci cand aveati o relatie 'neoficiala'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba da! Toate COSTA.

Unele mai mult, altele mai putin, unele bani, timp si sentimente, altele doar bani si timp, unele doar timp...Si sa nu iti inchipui ca daca sunt GRATIS sunt...ieftine. Cine nu are timp, intelege foarte bine ca timpul este mai valoros decat banii in anumite situatii. Si in plus, mai este si RISCUL. P-asta cum il evaluezi? Este ieftin sau scump? Am de pierdut daca sunt prins sau am de castigat? Sau poate nu intereseaza pe nimeni ce fac?

 

 

nevestele costa mai mult ca amantele

 

eu is ieftina :focus: nu-l costa decat pizza care oricum nu o pot manca toata si eventual camera de hotel ........... a si inghetata :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nevestele costa mai mult ca amantele

 

eu is ieftina :blink: nu-l costa decat pizza care oricum nu o pot manca toata si eventual camera de hotel ........... a si inghetata :focus:

 

Pai da ne si noua numarul tau de telefon :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nevestele costa mai mult ca amantele

 

eu is ieftina :focus: nu-l costa decat pizza care oricum nu o pot manca toata si eventual camera de hotel ........... a si inghetata :cheer:

Da!

Intr-adevar, nevestele sunt - de departe - cele mai scumpe. Si intr-un sens si...in celalalt. Cum ar veni platesti tot timpul si nu se termina niciodata, indiferent de sumele puse la...bataie.

Macar cu amanta stiu clar cat ma costa, sotia insa...niciodata!

PS. Explica-mi, te rog, ce ai vrut sa spui cu..."eventual camera de hotel". M-ie teama ca nu inteleg. :blink:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai uneori ne vedem in alte parti decat hotelul

 

sau ...ar trebui sa pletesc eu si aia?

 

am o pritena care face asta din dorinta de a nu parea profitoare ... ce parere ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai uneori ne vedem in alte parti decat hotelul

 

sau ...ar trebui sa pletesc eu si aia?

 

am o pritena care face asta din dorinta de a nu parea profitoare ... ce parere ai?

Aaaaa! Raspuns banal, si absolut ne...interesant.

 

Imi sarise inima din piet, ca pentru o secunda, pentru o amarata de fractiune de secunda, mi-am inchipuit ca platesti si tu..."locatia". Si, atunci mi-a trecut prin cap ca nu ar fi deloc rau sa imi gasesc si eu ase...ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×