Sari la conținut
Forum Roportal
quora1234_

Singura si multumita sau casatorita si plictisita?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pampalau' stie sa si gateasca?? :crazy:

Dacă ştie, ai fi şi tu dispusă să-l accepţi, iar serile şi week-end-urile le petreci cu soţul. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă ştie, ai fi şi tu dispusă să-l accepţi, iar serile şi week-end-urile le petreci cu soţul. :cry:

Ei nu..de ce sa-mi petrec toate zilele saptamanii cu un pampalau..il platesc cu un kiss zilnic sa-mi gateasca :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca, pe langa atatea calitati, e doar pampalau.. io m-as risca. Cine stie, poate ajungi sa-l si iubesti, in timp..

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si poate, in timp, se schimba.

ceva e putred uin danemarca....

1.de cat timp sunt impreuna?

2.pampalau cu facultate,bani...harnic....eu n-am vazut :crazy:

3.chiar mi-ar placea sa primim mai multe detalii....fiindca doar pe baza ''presupunerii ei'' ca tipul e pampalau////eu nu pot spune ceva :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ceva e putred uin danemarca....

1.de cat timp sunt impreuna?

2.pampalau cu facultate,bani...harnic....eu n-am vazut :crazy:

3.chiar mi-ar placea sa primim mai multe detalii....fiindca doar pe baza ''presupunerii ei'' ca tipul e pampalau////eu nu pot spune ceva :cry:

 

azi primesti un pupic de la mine :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2.pampalau cu facultate,bani...harnic....eu n-am vazut

Era un fapt cosumat, daca am inteles bine. E mai putin probabil sa existe asa ceva. Dar am plecat de la premisa ca ar putea fi posibil. Acu, vorba ta, depinde ce intelege fiecare cu "pampalau".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fetelor, daca v-ar cere un tip in casatorie si e unul asa cum il vrea mama: destul de aratos, cu facultate, cuminte, de familie onorabila, tandru, care nu se uita decat la tine , dar pampalau, de trebuie sa il treci strada si plicticos ca o predica in noaptea de anul nou, voi ce raspuns ati da?(Eu stiu ce raspuns am dat...)

pas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×