Sari la conținut
Forum Roportal
quora1234_

Singura si multumita sau casatorita si plictisita?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fetelor, daca v-ar cere un tip in casatorie si e unul asa cum il vrea mama: destul de aratos, cu facultate, cuminte, de familie onorabila, tandru, care nu se uita decat la tine , dar pampalau, de trebuie sa il treci strada si plicticos ca o predica in noaptea de anul nou, voi ce raspuns ati da?(Eu stiu ce raspuns am dat...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pampalaul asta chiar e bun la casa omului atata timp cat sta cuminte in banca lui. :cry:

Parintii multumiti, prietenele te invidiaza... chiar daca e plicticos. Daca esti fata desteapta... scapi de plictiseala :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pampalaul asta chiar e bun la casa omului atata timp cat sta cuminte in banca lui. :doh:

Parintii multumiti, prietenele te invidiaza... chiar daca e plicticos. Daca esti fata desteapta... scapi de plictiseala :crazy:

Sa sti ca este asa.... am avut prieten un pampalau care este cam barbat de casa ... mi-a zugravit, facut instalatia electrica,...schimbat instalatiile sanitare.... etc...mama il iubeste ...:crazy:

:cry: Dar nu m-as fi vazut cu el maritata....

Prefer singura...pendru ca imi iubesc independenta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa sti ca este asa.... am avut prieten un pampalau care este cam barbat de casa ... mi-a zugravit, facut instalatia electrica,...schimbat instalatiile sanitare.... etc...mama il iubeste ...:cry:

:crazy: Dar nu m-as fi vazut cu el maritata....

Prefer singura...pendru ca imi iubesc independenta...

Sa intelegem ca ai profitat de el?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fetelor, daca v-ar cere un tip in casatorie si e unul asa cum il vrea mama: destul de aratos, cu facultate, cuminte, de familie onorabila, tandru, care nu se uita decat la tine , dar pampalau, de trebuie sa il treci strada si plicticos ca o predica in noaptea de anul nou, voi ce raspuns ati da?(Eu stiu ce raspuns am dat...)

 

nu ai mentionat aici daca il iubim sau nu pe pampalau :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ai mentionat aici daca il iubim sau nu pe pampalau :cry:

Se presupune că nu. Dacă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×