Sari la conținut
Forum Roportal
silver

propolis

Postări Recomandate

a incercat cineva sa-si puna seara propolis pe cosurii ?a dat rezultate ?stiu k mai exista un topic pe acelasi subiect -> cosuri...dar as vrea niste pareri despre propolis & cosuri...

dar tăr

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer propolis curat nu am pus, dar am folosit o crema pe baza de miere, nu pot sa zic ca special pentru cosuri si am observat ca dupa cateva saptamani tenul nu imi mai era asa de gras, acuma am ten normal. Si daca cosurile se fac si din cauza sediumului atunci cred ca e bun, nu stiu sa iti zic exact daca propolis pus direct pe cos are efect dar in crema are si oricum e un efect dupa cateva saptamani. Eu nu cred ca produse care vindeca in cateva zile, orice tratament are nevoie de cateva saptamani cel putin,

 

 

Edit: sebum :taunt:

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am folosit propolis pur dar nu prea e atat de eficient si iti cam pateaza bine pielea si e cam greu de inlaturat.oricum daca vrei sa incerci tratamentul dureaza pentru a se vedea rezultatele dar macar nu are efect negativ asupra pielii.bafta.!! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum functioneaza cu propolis insa va pot recomanda sa va spalati bine de tot fata si apoi sa aplicati Aloe. Planta pur si simplu. Sectionati frunza longitudinal si apoi cu partea interioara a sectiunii aplicati pe fata, peste noapte. va garantez ca in doua saptamani tenul vostru va fi curat si fara probleme. :ok:

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×