Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Homosexualitatea-Topic combinat

Evaluează acest topic

Homosexualitatea  

492 membri au votat

  1. 1. Ce crezi despre homosexualitate?

    • Nu ma deranjeaza. Fiecare face ce vrea cu viata lui.
      278
    • Nu ma deranjeaza ideea insa ma deranjeaza persoanele care isi manifesta homosexualitatea.
      93
    • Nu sunt de acord cu ea pentru ca e impotriva naturii.
      123


Postări Recomandate

da...totul e in mintea lor si cum chiar si orgasmul tot in creieras se intampla ... trageti voi concluziile :giveheart:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai trebuia la poll şi varianta "O practic" (nu că ar fi cazul la mine).

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy:

nu e in gene, e in creier ... :crazy:

 

nu doar orgasmul este important, insa este important. in 2007 in romania nu poti sa schimbi mentaliati care in alte parti ale lumii au fost schimbat in anii 70.

 

romanii au putine certitudini si acestea sunt legate de dzeu si pacat. nu incerca sa le iei putinul pe care il au pentru ca atunci nu vor mai ramane cu nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu le iau nimic... sa dea Domnul sa ramanem in credinta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Normalitatea in aceste relatii clar nu exista, dar fiecare face ceea ce doreste....ma deranjeaza mass-media care le face atata reclama si nu constientizeaza riscul influentarii in mod negativ a celor tineri care nu si`au descoperit sexualitatea :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de parere ca fiecare are dreptul sa fie cu cine vrea.... am vazut o groaza de homosexuali in Bucuresti... in special in localuri precum everest.... fiecare e stapan pe propiile lui decizii... face ce vrea!!! :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aham...uite cu atitudine ignoranta de genul tau incurajam "normalitatile" astea si ... nu cred ca ti-ar conveni ca fiul tau sa si-o traga cu un gay doar pentru ca asa a vazut el pe la tv ca e cu sexualitatea si ca fiecare face ce vrea ...si nu cred c-ai mai spune atunci " sa faca ce vrea el" ...

 

ca daca le-ar spune lumea din jur (inclusiv media) "bai, e dereglare la cap, poti deveni om normal numa' sa vrei" ... alta ar fi situatia si anume una buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mdap...imaginea conteaza... mai ales cand esti smecher si trendy si dai cu capul de pragul de sus... sa vezi atunci smecherie :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×