Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Homosexualitatea-Topic combinat

Evaluează acest topic

Homosexualitatea  

492 membri au votat

  1. 1. Ce crezi despre homosexualitate?

    • Nu ma deranjeaza. Fiecare face ce vrea cu viata lui.
      278
    • Nu ma deranjeaza ideea insa ma deranjeaza persoanele care isi manifesta homosexualitatea.
      93
    • Nu sunt de acord cu ea pentru ca e impotriva naturii.
      123


Postări Recomandate

Am si eu o curiozitate... ti-a trecut, macar o clipa, prin cap ca aceste subiecte au fost deja discutate? De ce nu folosesti functia "cautare"?

 

Strict la obiect: n-am nimic impotriva lor, nu ma supar daca isi fac cunoscute sentimentele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am votat: sunt impotriva naturii...desi sunt multe cazuri cand natura ne uimeste cu vietati hermafrodite si nu numai...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare este liber sa faca ce vrea cu viata (si cu fundul). Nu sunt impotriva existentei lor dar nu vreau sa-i vad in public si in special parada sau alte evenimente de genul asta.

Ei trebuie sa inteleaga ca sunt "tolerati" iar faptul ca societatea ii accepta nu inseamna ca trebuie sa-si faca de cap.Altfel...revenim de unde am plecat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce ar trebui sa ma deranjeze asa ceva. Pana la urma, este vorba de optiunea fiecaruia si nu e treaba mea sa-i judec.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o curiozitate... ti-a trecut, macar o clipa, prin cap ca aceste subiecte au fost deja discutate? De ce nu folosesti functia "cautare"?

 

Strict la obiect: n-am nimic impotriva lor, nu ma supar daca isi fac cunoscute sentimentele.

 

 

da draga, si ce-i cu asta? eu vreau sa am propriul meu subiect de discutii si propriul chestionar. te deranjeaza?? asa ca daca ti-e greu sa scrii de 2 ori ceva, imi pare rau pt tine... si ca sa vezi, eu am gasit 2 topicuri: unul inceput cu intrebare pt lesbiene si altul este inchis in arhiva... asa ca nu vad unde se discuta despre... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da draga, si ce-i cu asta? eu vreau sa am propriul meu subiect de discutii si propriul chestionar. te deranjeaza?? asa ca daca ti-e greu sa scrii de 2 ori ceva, imi pare rau pt tine... si ca sa vezi, eu am gasit 2 topicuri: unul inceput cu intrebare pt lesbiene si altul este inchis in arhiva... asa ca nu vad unde se discuta despre... :ok:

:)

Nu am nimic in potriva... imi sunt simpatici, pot sa faca parada ca nu e un capat de lume ..... :beee:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×