Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
monique

Bataie la Craiova - Dinamo

Recommended Posts

Astazi seara am vazut la stiri ca respectivul si-a scos certificat medicolegal si la-a dat in judecata pe Mihalcea. Mi se pare deplasat. Cine la-a pus sa intre pe teren? Isi merita bataita.

Nu stiu de ce dar in ultimele luni numele Craiovei e asociat numai cu evenimente neplacute, si asta ar trebui sa dea de gandit...

Gestul lui Mihalcea este reprobabil!Sunt de acord,acel suporter nu trebuia sa intre pe teren dar,daca tot a ajuns acolo nu trebuia sa sara Mihalcea la bataie!Existau forte de ordine care trebuiau sa se ocupe de el,nu Mihalcea!

Asta cred si yo! Mihalcea si-a insusit rolul de justitiar, rol care nu i se cuvenea... astfel de incidente au loc destul de des pe stadioanele din Europa, chiar si in CL... insa n-am vazut pana acum un jucator care sa sara cu picioarele in fata suporterului "intrus"... o singura data sa-a intamplat sa intervina un jucator in astfel de situatii, cand i-a pus piedica celui care intrase pe teren, usurand astfel munca autoritatilor care-la fugareau pe cel in cauza pe teren insa nu reuseau sa-la prinda :twisted:

un sow ieftin care a inceput din cauza unui clovn si a luat amploare din nervii unui caine

Eu sustin ca i-a facut bine Mihalcea. Ce-i drept la-a lovit putin cam tare dar o merita.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this