Sari la conținut
Forum Roportal
beijos_grande

AJUTOR!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am o mare problema.am cunoscut de curand prin intermediul uni prieten un barbat care e si mai mare decat mine cu 10 ani si de care am aflat ulterior ca este si dintr-o familie mai periculoasa iar cei din zona in care stau eu il respecta foarte mult din teama.problema e ca lui i s-a pus pata pe mine.eu la inceput am iesit cu el dar ai mei nu ar fi de acord asa ca am renuntat.dar el NU!!!!!!!Ii tot spun sa ma lase in pace dar nu intelege.Frica de el personal nu imi e dar imi e teama ca va afla lumea iar unde stau eu nu e bine sa se afle de o fata ca umbla cu unu ca el.nu stiu cum sa fac sa scap de el.imi puteti da o solutie.as aprecia.mersi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o mare problema.am cunoscut de curand prin intermediul uni prieten un barbat care e si mai mare decat mine cu 10 ani si de care am aflat ulterior ca este si dintr-o familie mai periculoasa iar cei din zona in care stau eu il respecta foarte mult din teama.problema e ca lui i s-a pus pata pe mine.eu la inceput am iesit cu el dar ai mei nu ar fi de acord asa ca am renuntat.dar el NU!!!!!!!Ii tot spun sa ma lase in pace dar nu intelege.Frica de el personal nu imi e dar imi e teama ca va afla lumea iar unde stau eu nu e bine sa se afle de o fata ca umbla cu unu ca el.nu stiu cum sa fac sa scap de el.imi puteti da o solutie.as aprecia.mersi.

 

fa-l sa inteleaga si apoi evita-l!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o mare problema.am cunoscut de curand prin intermediul uni prieten un barbat care e si mai mare decat mine cu 10 ani si de care am aflat ulterior ca este si dintr-o familie mai periculoasa iar cei din zona in care stau eu il respecta foarte mult din teama.problema e ca lui i s-a pus pata pe mine.eu la inceput am iesit cu el dar ai mei nu ar fi de acord asa ca am renuntat.dar el NU!!!!!!!Ii tot spun sa ma lase in pace dar nu intelege.Frica de el personal nu imi e dar imi e teama ca va afla lumea iar unde stau eu nu e bine sa se afle de o fata ca umbla cu unu ca el.nu stiu cum sa fac sa scap de el.imi puteti da o solutie.as aprecia.mersi.

Respectul nu isi are originea in teamă. Poate doar in lumea manelelor.

 

Dacă chiar vrei să poţi scăpa de el, evită absolut orice

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spune totul parintilor!!!!

stiu ca e un subiect dificil de discutat...insa tine minte un lucru...parintii iarta totul,indiferent de greseala...iar ei vor stii cum sa reactioneze.

tu,din ce-ai scris pana acum,pari destul de micutza.....nu-ti subestima parintii si nu le subestima dragostea.

tu indiferent ce vei face,oricat vei gresi....vei fi tot timpul copilul lor si te vor proteja :yes:

iar tipul cu 10 ani mai mare risca puscaria....fiindca am impresia ca esti minora :crazy: iar hartuirea sexuala se pedepseste...la fel si amenintarea...si inca nu suntem ''sat fara caini''....asadar curaj...si spune problema ta parintilor :crazy:

PS. te-am iertat ptr ce-ai spus la capitolul ''gandirea mea'' fiindca esti micutza :spiteful:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spune totul parintilor!!!!

stiu ca e un subiect dificil de discutat...insa tine minte un lucru...parintii iarta totul,indiferent de greseala...iar ei vor stii cum sa reactioneze.

tu,din ce-ai scris pana acum,pari destul de micutza.....nu-ti subestima parintii si nu le subestima dragostea.

tu indiferent ce vei face,oricat vei gresi....vei fi tot timpul copilul lor si te vor proteja :yes:

iar tipul cu 10 ani mai mare risca puscaria....fiindca am impresia ca esti minora :) iar hartuirea sexuala se pedepseste...la fel si amenintarea...si inca nu suntem ''sat fara caini''....asadar curaj...si spune problema ta parintilor :yes:

PS. te-am iertat ptr ce-ai spus la capitolul ''gandirea mea'' fiindca esti micutza :spiteful:

 

 

 

u cati ani ai?eu am 23.nu stiu daca sunt chiar atat de micutza!!!!!:)) si nu e vb ca ma bate mama sau ma cearta nici macar nu imi spune ce sa fac.dar vreau sa evit orice cearta cu ei.in special cu sora mea care il stie si stie cine e si cum e.

 

spune totul parintilor!!!!

stiu ca e un subiect dificil de discutat...insa tine minte un lucru...parintii iarta totul,indiferent de greseala...iar ei vor stii cum sa reactioneze.

tu,din ce-ai scris pana acum,pari destul de micutza.....nu-ti subestima parintii si nu le subestima dragostea.

tu indiferent ce vei face,oricat vei gresi....vei fi tot timpul copilul lor si te vor proteja :crazy:

iar tipul cu 10 ani mai mare risca puscaria....fiindca am impresia ca esti minora :crazy: iar hartuirea sexuala se pedepseste...la fel si amenintarea...si inca nu suntem ''sat fara caini''....asadar curaj...si spune problema ta parintilor :crazy:

PS. te-am iertat ptr ce-ai spus la capitolul ''gandirea mea'' fiindca esti micutza :crazy:

 

 

 

si daca minora inseamna 23 atunci da sunt.:yes:)) si nu trebuie sa ma ierti u.am zis ce cred si asa va fi mereu chiar daca nu convine.si el nu e asa cum crezi u.nu e un violator dar nu vrea sa rnunte la mine.atat.si eu as vrea sa am putina liniste.ms oricum pt sfat.

 

am mutat topicul aici desi nu vad legatura cu dragostea.... oricum, la Sex nici atat :crazy:

 

 

 

vai u ce dragut din partea ta.ms:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.................

tu,din ce-ai scris pana acum,pari destul de micutza.....

 

...fiindca am impresia ca esti minora :yes:

 

PS. te-am iertat ptr ce-ai spus la capitolul ''gandirea mea'' fiindca esti micutza :spiteful:

Şi tu, Brutus? :crazy:

De ce e nevoie de păreri despre interlocutor.? Hai să ne limităm la păreri despre subiect. Poţi să o consideri "domnişoara X", indiferent dacă are 16 sau 25 de ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iote profit si eu de ocazia acestui topic, sa spun ca am si eu un coleg care ma tortureaza cu cereri in casatorie, ieri i-am bagat pixul in mana, azi m-a luat pe sus cu tot cu scaun, sa-i fac vant pe scari? :spiteful:

Editat de Sailor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si daca minora inseamna 23 atunci da sunt.:crazy:)) si nu trebuie sa ma ierti u.am zis ce cred si asa va fi mereu chiar daca nu convine.si el nu e asa cum crezi u.nu e un violator dar nu vrea sa rnunte la mine.atat.si eu as vrea sa am putina liniste.ms oricum pt sfat.

 

Ceva de genul "lasa-ma sa te las". :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×