Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

De ce anume au nevoie barbatii din partea femeilor sa fie multumiti de casnicie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hai ca nu-i dracul chiar asa de negru!

Eu-s cam roz la piele. :yahoo:

 

Fa-te disponibila dimineata, la pranz si seara si sa vezi ce fericit e. Cheama-l in pauza de masa.. la tine la munca, da-i un telefon.. sunt fierbinte. :crazy:

Excelent. :bataita: :yahoo:

 

ar vrea el, dar nu se poate. Copii sunt si pe numele lui, asa ca... :cheer:

Da, am retinut de prima oara. :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va deranjeaza sunculita care ne-a aparut in ultimii 5 ani? ridurile de pe frunte?? nu mai avem timp sa discutam?? ....

 

nu cred ca ii deranjeaza un pic de sunculita si nici ridurile de pe frunte, insa banuiesc ca odata cu trecerea anilor unele femei ajung la o oarecare "maturitate" si incep a reprosa incepand cu banalitati, probabil nici nu se mai ingrijesc asa cum o faceau odinioara......Unde vreau eu sa ajung: Iubirea nu are varsta dar trebuie intretinuta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Citesc din ce in ce mai des barbati cu varsta de peste 30 ani nemultumiti de viata sexuala, desi recunosc ca au acasa o femeie care le ofera o farfurie buna de mancare, o casa curata, cu un job bine platit si copii bine educati...si totusi acele femei gresesc..nu ofera totul... ritmul sexual scade. Unde gresim?? De ce e nevoie sa va duceti la altele ..ce va ofera ele in plus??

 

Va deranjeaza sunculita care ne-a aparut in ultimii 5 ani? ridurile de pe frunte?? nu mai avem timp sa discutam?? ....

 

Mai revin cu intrebari :crazy:

 

Din pacate de multe ori le lipseste cadrul intim lipsit de context : tipicul familial regulile zilnice care trebuiesc respectate si care implacabil ii fac sa se simta limitati atunci cand vor sa fie expansivi pe subiecte intime

O iubire corecta adevarata totusi nu vaconduce la alunecarea la alta femeie dar in de multe ori vor sa-si confirme ca daca isi propun pot sa reprezinte o partida potentiala pentru o oarecare femeie vizata.

 

Solutia: Trebuie sa i se demonstreze in mod specific lui ca poate fi surprins in mod placut pe subiecte intime dar nu o singura data sau de 2 ori si nu in concediu neaparat astfel incat sa creada ca e ceva ocazional ci sa inteleaga ca atunci cand se poate si se astepta mai putin va primi o surpiza placuta asta ii tine pe barbati in priza pentru ca le da o certitudine ca au la ce se astepta de la partenera lor in afara ritmului de viata firesc; si in acelasi timp nu stiu sigur cand o sa intample asa ca nu se pot obisnui si nici plictisi.

Ceea ce ti-am scris e doar ca o parere personala si nu este o garantie a succesului dar poate aduce un plus de noutate si un aer de prospetime de care noi barbatii avem nevoie uneori. :bataita:

 

 

De fapt mai sus sunt raspunsurile sotului meu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fa!

cui ii spui tu ''fa''???? :)

haide mai...cred ca nu-i barbat pe forumul asta care sa nu te placa :yahoo:

eu in special :bataita:

si te ador cand dai replici acide :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×