Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

De ce anume au nevoie barbatii din partea femeilor sa fie multumiti de casnicie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

totul e foarte frumos in planurile voastre si chiar si in realitate asa este, dar bebe acela care plange noapte o va vrea doar pe mamica lui (vb la modul general) pt ca doar ea stie ce sa faca sa-l adoarma si mamica nu o sa mai aiba atat de mult timp pt taticul care in timp si inconstient va deveni gelos pe propriul copil chiar daca il iubeste mai mult decat orice pe lumea asta. Si mamica nu-si va da seama de asta pt ca e prea ocupata cu scutece, colici, vaccinuri etc.Dar nu sunt de acord cu afirmatia ca un copil schimba radical o casnicie. O implineste, desigur, dar asta nu inseamna ca face sa dispara printr-un pufff dragostea.Dragostea dispare si fara venirea unui copil intr-o familie

Stiu ca suna prea frumos sa fie adevarat ...oi trai si oi vedea :cheer:

Dragostea poate disparea usor..insa e atat de greu sa o pastram langa noi :crazy:

 

:) :yahoo: :yahoo:

decat pe la vreo 30....cu una de 19 ani :)

intreb si eu ca omul....fie-mi scuzata ironia...dar de ce nu ne lasati daca suntem groaznici...

poi...haideti sa vedem...eu sunt curvar,betiv...si mai am cateva defecte :) ....si cel mai mare defect este capacitatea de-a iubi o singura femeie....iar cand vezi ca aceasta vina ti-a cauzat atata suferinta,nu mai vrei sa suferi....incepi sa compensezi cearta de acasa cu imbratisarile amantei....in cazul meu ...cum se trezeste o fata ca-i nemultumita ptr timpul alocat...cum a devenit ''fosta'' :)

acum ma scuzati...dar trebuie sa incalzesc papa bebeului :)

Tu ai venit sa-mi strici frumusete de topic?? :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca suna prea frumos sa fie adevarat ...oi trai si oi vedea :yahoo:

Dragostea poate disparea usor..insa e atat de greu sa o pastram langa noi :bataita:

Tu ai venit sa-mi strici frumusete de topic?? :)

nu mirelutza...ce-ti doresti tu e normalitatea....adica ceva atat de greu de obtinut...si mentinut :crazy:

cat despre frumusetea....topicului...eu doar vin cu o umila parere....si multa ironie :yahoo:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum mai sa nu te insori?? :crazy: .. nu vezi ca dezbatem sub aprins?? :bataita:

Pai casatoria e doar o conventie sociala. Poti sa faci copiii si fara aceasta conventie, sau chiar fara o legatura sentimentala intre parinti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×