Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

De ce anume au nevoie barbatii din partea femeilor sa fie multumiti de casnicie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Citesc din ce in ce mai des barbati cu varsta de peste 30 ani nemultumiti de viata sexuala, desi recunosc ca au acasa o femeie care le ofera o farfurie buna de mancare, o casa curata, cu un job bine platit si copii bine educati...si totusi acele femei gresesc..nu ofera totul... ritmul sexual scade. Unde gresim?? De ce e nevoie sa va duceti la altele ..ce va ofera ele in plus??

 

Va deranjeaza sunculita care ne-a aparut in ultimii 5 ani? ridurile de pe frunte?? nu mai avem timp sa discutam?? ....

 

Mai revin cu intrebari :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rautate mica !

Te pregatesti pentru a trece cu brio pragul de 30 de ani ?

 

Stii ce schimba cel mai mult o casnicie ? Copilul ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rautate mica !

Te pregatesti pentru a trece cu brio pragul de 30 de ani ?

 

Stii ce schimba cel mai mult o casnicie ? Copilul ...

 

e adevarat ca n'am copii...dar stai sa inteleg....daca ai ...gata?! Viata ta e doar....copilul?? Ar trebui sa fie doar o completare a vietii tale....sau inteleg eu gresit?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii ce schimba cel mai mult o casnicie ? Copilul ...

 

Aha..bun punct, atunci..un tata nu isi iubeste destul copilul?? De ce nu isi intelege partenera?? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai intelegi intelegi ...

Dar ramai cu intelesul care se transforma in frustrare ...

 

Oricum ideea de baza e ca nu are legatura nici cu kilogramele nici cu ridurile ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e adevarat ca n'am copii...dar stai sa inteleg....daca ai ...gata?! Viata ta e doar....copilul?? Ar trebui sa fie doar o completare a vietii tale....sau inteleg eu gresit?!

 

Pai ... eu unul asa vad. Deja cand ai un copil prioritatile tale se schimba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pot posta si nemaritatii aici?! :)

:yahoo: Ia sa te auzim :bataita:

 

Pai ... eu unul asa vad. Deja cand ai un copil prioritatile tale se schimba.

BUN

Ale tale..cui?? barbat si femeie sau barbat ori femeie?? :crazy:

 

e adevarat ca n'am copii...dar stai sa inteleg....daca ai ...gata?! Viata ta e doar....copilul?? Ar trebui sa fie doar o completare a vietii tale....sau inteleg eu gresit?!

Copilul implineste un cuplu, il si schimba f mult. Mie mi se rupe filmul de la faza cand barbatii nu sunt multumiti de femeie...vreau sa stiu ce vor exact..viata dinaintea aparitiei copilului...???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Citesc din ce in ce mai des barbati cu varsta de peste 30 ani nemultumiti de viata sexuala, desi recunosc ca au acasa o femeie care le ofera o farfurie buna de mancare, o casa curata, cu un job bine platit si copii bine educati...si totusi acele femei gresesc..nu ofera totul... ritmul sexual scade. Unde gresim?? De ce e nevoie sa va duceti la altele ..ce va ofera ele in plus??

 

Va deranjeaza sunculita care ne-a aparut in ultimii 5 ani? ridurile de pe frunte?? nu mai avem timp sa discutam?? ....

 

Mai revin cu intrebari :crazy:

Mirela... lucrurile trebuiesc privesc in profunzimea lor, atat barbatul cat si femeia, dupa varsta de 30 de ani, trec printr-o serie de transformari, care le modifica intr-o oarecare masura modul de gandire s irelationare in cuplu, fiecare actionand insa in mod diferit ... este vorba de o criza a varsteio sa-i spun , in care fiecare doreste sa-si dovedeasca siesi un anume potential, pe care relatia in cuplu nu-l poate acoperii in intregime...

barbatul poate spune: sunt "voinic"... dar n-am cu cine !

iar femeia :inca sunt frumoasa, ce puii mei... si incepe sa joace rolul cochetei ...

 

... doar o parere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:bataita: Ia sa te auzim :crazy:

 

 

Nu imi place postul tau de inceput: de ce trebuie sa fim neaparat noi de vina?!

Nu sunt o feminista, stiti asta deja, dar tu deja ai luat vina unei casnicii esuate asupra femeii.

 

 

Mai deschisesem eu pe undeva un post: BARBATUL si FEMEIA!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×