Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Jumatatea ideala....descriere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

opa.....ma iei cu "draga"..asta e de bine??sau e de rau?
nu e nici de bine si nici de rau. Si nu te iau nicaieri. E doar o formula de exprimare. :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E pentru a doua oara cand imi spui asta. Ti sa-au terminat cumva sagetile din tolba? Vrei sa-ti imprumut ceva venin ca sa ai cu ce ma improsca? :twisted:

Si la urma urmei de ce insisti in a-mi spune ca as fi buna de soacra? Voi fi soacra in momentul in care voi avea copii casatoriti. Finito.

 

pe.sa.......ti-ai dori tu sa ai o soacra asa acida cum sunt eu. heheeeeeeee ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) ..eu glumesc..si tu incepi sa ma lovesti. de ce ma strangi in pumnul tau..copil rau..tu nu stii oare ca eu sunt mic si ca ma doare?

:)....sunt glume nevinovate facute de un suflet pur (si simplu).Apropo..in ce an te-ai nascut? (Si de ce? :dee )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu glumesc. ::):

 

Apropo..in ce an te-ai nascut?
M-am nascut intr-un an fatidic pentru unii
(Si de ce? :dee )
ca sa te chinui pe tine si pe altii cu "sufletul pur" asa ca al tau. De aia. tananaaaaaaaaaaa:pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haha..very funnyyyyyyyy.Spider..u macae my heart melt.....asa raspundeam si eu cand eram mic si nu stiam ce sa zic.Oricum..apreciez faptul ca totusi te chinui sa ma stresezi..mai bine sa te urasca lumea decat sa ii fi indiferenta.

PS:daca nu intram eu pe aici..cu cine te mai certai tu acum..pe cine te mai descarcai?Deci ar trebui sa imi fi recunoscatoare..si sa imi faci si cinste cu o cina...pe Champs elysses...asta daca nu cer prea mult... :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

funny ne-funny, eu nu ma cert cu nimeni. Doar schimb opinii. Daca tu o iei ca pe o cearta....e problema ta si te priveste. I am out of here anyway. Si nici macar nu ma chinui sa te stresez ::): asta ti-o faci tu singur ::):

 

cat despre cina pe C.E........... ::evil:: cand m-oi muta eu in Paris mai revenim la subiect sa discutam cererea ta. ::):

pe.sa. ...totusi nu iti e frica asa putin sa iei cina cu mine?....daca.......... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sper ca iei totul ca o gluma (inclusiv partea cu stresatul si cu cearta).

PS : pana acum nu mi-a fost frica niociodata de o cina. :dee .Ar trebui sa imi fie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu glumesc.  ::roll::  

 

Apropo..in ce an te-ai nascut?
M-am nascut intr-un an fatidic pentru unii
(Si de ce? :dee )
ca sa te chinui pe tine si pe altii cu "sufletul pur" asa ca al tau. De aia. tananaaaaaaaaaaa:pe

 

Sa fie cumva 1989? :) Sau 1944-45? ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
opa.....ma iei cu "draga"..asta e de bine??sau e de rau?
Sugestia mea este sa incepi sa fugi ca daca te prinde Paianjenul... :twisted: :socca:

 

mamaaaaaa...ce buna pe post de soacra esti.. :dee .

 

Nici nu ai idee ce buna :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×