Sari la conținut
Forum Roportal
Al3xx

Locuri interesante de facut sex/dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...cel mai mortal a fost pe o pajiste in munti...soarele incalzea, vantul adia, ciripelele pasareau, iarba gadila...

Si ea ma intreba ce-o sa facem daca vine...ursul !

I-am raspuns ca n-o sa vina...si daca vine o sa astepte cuminte pana terminam noi si abia apoi o sa ne fugareasca...

Din fericire ursul n-a venit...ca sincer sa fiu, nu stiu cum asi fi reactionat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...he he he... :flowers: :( in bloc, noaptea pe la vreo 1-2....nu romantic dar tare palpitant... :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai interesant loc... seara in parc pe o banca:

Ea: Ma crezi ca am curaju sa ti-o iau sus aici...

Eu: Nu te cred,nu ai avea curaju...

Si a avut curaju...:flowers: intre 19 -22 de ani am facut-o pe unde apucam...scari de bloc,masina, piscina, lift,acum am 26 de ani si cred ca m-am cam linistit,prefer doar apartamentul... iar locul unde mi-a placut cel mai mult,si am trait cea mai tare senzatie din viata mea,cu prima mea iubire noaptea pe plaja la Neptun, nu o voi uita niciodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci cel mai nteresant loc poate fii ori unde depinde cat de interesant vor personele sa il faca dar cel mai special loc e intro camera plina de flori si lumanari si bineinteles sa aiba doar o saltea si asternuturi de matase :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Printre ruine ... cu multi turisti in zona, riscand sa fii descoperit :lol2:

Mai naspa ca nu aveam "caciulita" .... si nici un servetel sau altceva care sa tamponeze "fuga din serai" :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu una si buna: oricum dar nu oriunde...

 

pe birou doare curu, in masina e incomod... e bine in pat pentru mine sa ma zgubilicizez pana se rupe patul :lol2:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×