Sari la conținut
Forum Roportal
dolphyman

Adrian Nastase si Mafia

Postări Recomandate

Cred ca toti sunt de acord cu mine ca trebuie sa scapam de mafia de la putere care nu face nimic altceva decat sa secatuiasca de bani tara.

Psd - ul e un partid corupt pana in maduva oaselor, si nu vom putea vorbi despre o tara libera decat dupa caderea acestei guvernari dezastruoase cu mentalitati comuniste.

Sper din tot sufletul ca Basescu sa castige alegerile, si rog pe cei care citesc acest mesaj sa voteze impotriva coruptiei si nu ptr. mentinerea ei la putere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici cu pistolul la cap nu as vota un asemenea specimen(ma refer la Basescu)! :twisted:

Apropos:dumneavoastra cu cat sunteti platit(a) pentru a posta aici? :twisted: Eu mi-am declarat venitul din aceasta afacere. ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... venit impozabil? ... sau tre' sa-la anuntam pe don' Blanculescu ...

Domnul Blanculescu nu numai ca este in tema,dar este si unul dintre cei care achita notele de plata.Este vorba de 100$ net! :twisted: ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... venit impozabil? ... sau tre' sa-la anuntam pe don' Blanculescu ...

Domnul Blanculescu nu numai ca este in tema,dar este si unul dintre cei care achita notele de plata.Este vorba de 100$ net! :twisted: ::):

 

... aaa ... am uitat ... din alea 16 mii de mld. de la rafo ... ::x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PSD = 11 ani de guvernare = continuitate= partid unic

 

... ar trebui sa le desfiintam pe restu' ... oricum nu mai au loc de psd

 

de.A.=CDR=4 ANI CARE NE-AU COSTAT 50 DE ANI INTOARCERE IN TIMP=FEREASCA SFANTU'DE INCA 4!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... venit impozabil? ... sau tre' sa-la anuntam pe don' Blanculescu ...

Domnul Blanculescu nu numai ca este in tema,dar este si unul dintre cei care achita notele de plata.Este vorba de 100$ net! :twisted: ::):

 

... aaa ... am uitat ... din alea 16 mii de mld. de la rafo ... ::x:

 

EXACT!CUM DE TI-AI DAT SEAMA?! :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×