Sari la conținut
Forum Roportal
spedymont

The Mission,il anunta pe TIESTO din nou in Polivalenta!

Postări Recomandate

Din pacate n-am fost pana acum la nici un concert Tiesto cu toate ca imi place f mult! Si acum regret ca n-am reusit sa ajung anul trecut prin noiembrie cand a venit in Bucuresti. Se pare ca anul asta o sa am o agenda plina cu concerte trance. Mai e si Paul van Dyk pe care nu vreau sa-l ratez, mai sunt si Chicane (care si-au amanat concertul pt nu se stie ce data: referitor la tb asta am deschis si un topic acum cateva minute :) deci... romani iubitori de muzik buna, treziti-va!

 

Personal, pe Tiesto l-as vedea cel mai bine concertand pe un stadion mare, gen Lia Manoliu, dar sunt constient ca publicul roman inca nu e pregatit pt un concert trance de o asemenea anvergura si ca ar fi nevoie de o publicitate si o implementare super-agresive + cheltuieli enorme si deja foarte riscante pt nr de bilete care s-ar vinde. Pana atunci, eu asta as vrea sa vad: Tiesto live pe Lia Manoliu si publicul roman in delir... :flowers: vrabia malai viseaza. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil va fi la fel ca anul trecut...plin de tarani in pielea goala si manelisti . Imi e frica si de PvD pentru ca tot la Polivalenta va fi .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

CORECT polivalenta e cea mai kk locatie [pakt k nu-s arenele acoperite:->] cat deste tiesto....bleah ...nuj dc il iubiti atat k mie nu-mi place de loc cum mixeaza[melodiile din album sunt chiar bine facute si au zi versuri mijto] l-am vz si eu knd a mixat in piata revolutiei [park ,,,,,, chestia cu cosmote-ul] si mi s-a parut de kk-o [prima data knd l-am vz mixand a fost prima data knd a venit in romania si atunci chiar a rupt [parerea mea:d]

Editat de hotaru tomoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
CORECT polivalenta e cea mai kk locatie [pakt k nu-s arenele acoperite:->] cat deste tiesto....bleah ...nuj dc il iubiti atat k mie nu-mi place de loc cum mixeaza[melodiile din album sunt chiar bine facute si au zi versuri mijto] l-am vz si eu knd a mixat in piata revolutiei [park ,,,,,, chestia cu cosmote-ul] si mi s-a parut de kk-o [prima data knd l-am vz mixand a fost prima data knd a venit in romania si atunci chiar a rupt [parerea mea:d]

dă şi tu o tură pe la regulament şi vezi ce este cu scrisul

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×