Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Totusi barbatii au dreptate !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma gandeam ...voi aveti chef si dimineata si seara si la amiaza si tot timpul..dupa ce ti-am citit topicul am avut o ciudata traire..ne vedeti cumva obiecte sexuale?? Suntem bune doar atata timp cat vi se ofera putza si mancare?? :crazy:

Imi pare rau dar esi pe linga subiect fetita!

Afla ca in situatia de fata, casa nu mai de mult timp o problema: este menajera, este bona.De mincat de cele mai multe ori maninc in oras de ani de zile. Nu-mi mai scoateti ochii!

Si cu ce ma mai combati acum!

Si nu incercati sa ma transformati intr-un sado-maso, cum aveti tendinta. Tu daca vrei sa-l 'rezolvi' pe sotul tau (presupun ca stii ce-i aia, altfel nu te bagai in discutie) poti scapa si in trei minute nu? Asta daca vrei ca sa-l stii fericit la culcare, daca nu.........e treba ta si urmeaza si tu sa te imbeti cu apa rece....... si cu sentimentele vesnice..........Succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta e cel mai important lucru.

 

 

pai hai sa fim seriosi...daca cineva (atat barbat cat si femeie) ajunge sa se planga de faptul ca ..... sexul e prea putin, inseamna ca ceva acolo chiar nu e bine. Cred ca exemplul dat e putin tras de par, adica e exagerat. Adica... daca femeia vrea de 2 ori pe saptamana, nu cred ca barbatul nu ar intelege'o. Inseamna ca a lipsit sexul din viata lor ceva vreme ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare rau dar esi pe linga subiect fetita!

Afla ca in situatia de fata, casa nu mai de mult timp o problema: este menajera, este bona.De mincat de cele mai multe ori maninc in oras de ani de zile. Nu-mi mai scoateti ochii!

Si cu ce ma mai combati acum!

Si nu incercati sa ma transformati intr-un sado-maso, cum aveti tendinta. Tu daca vrei sa-l 'rezolvi' pe sotul tau (presupun ca stii ce-i aia, altfel nu te bagai in discutie) poti scapa si in trei minute nu? Asta daca vrei ca sa-l stii fericit la culcare, daca nu.........e treba ta si urmeaza si tu sa te imbeti cu apa rece....... si cu sentimentele vesnice..........Succes.

:crazy:

Perfect de acord .... sa nu dureze mai mult de 3 min ca ma plitctisesc :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uite cazul meu. Doar eu muncesc. El sta toata ziua la calculator, pe copii ii trimite afara. Eu vin dupa 9 ore de munca, fac cumparaturi, gatesc, am grija de copii. El in timpul asta sta la computer. Abia apuc sa fac un dus si cad moarta de oboseala. Intrebare. Are el dreptul sa se planga?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.Ce ma deranjeaza este ca in cele mai multe cazuri, acest 'ia-ti amanta' nu se spune decit eventual aici, la adapostul unui anonimat cert si nu in cadrul unui cuplu. Imi este greu sa cred ca daca ai avea o situatie similara acasa ai da acest sfat sotului tau ci....dimpotriva, ca in cele mai multe situatii cunoscute de noi toti (si ma refer din nou la familisti convinsi) ar apare scandalurile referitoare la infidelitate.

Iti asumi riscul certurilor. ce mai conteaza, atata timp cat esti satisfacut, certuri oricum ai, doar ca directionate invers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uite cazul meu. Doar eu muncesc. El sta toata ziua la calculator, pe copii ii trimite afara. Eu vin dupa 9 ore de munca, fac cumparaturi, gatesc, am grija de copii. El in timpul asta sta la computer. Abia apuc sa fac un dus si cad moarta de oboseala. Intrebare. Are el dreptul sa se planga?

 

NU. Asta e parerea mea. Si daca imi permiti sa imi spun parerea personala.... cum accepti?! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai hai sa fim seriosi...daca cineva (atat barbat cat si femeie) ajunge sa se planga de faptul ca ..... sexul e prea putin, inseamna ca ceva acolo chiar nu e bine. Cred ca exemplul dat e putin tras de par, adica e exagerat. Adica... daca femeia vrea de 2 ori pe saptamana, nu cred ca barbatul nu ar intelege'o. Inseamna ca a lipsit sexul din viata lor ceva vreme ....

Da, asta vroiam si eu sa zic. Inseamna ca tu nu pupi cu lunile, nene. Ceea ce e nasol.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare rau dar esi pe linga subiect fetita!

Afla ca in situatia de fata, casa nu mai de mult timp o problema: este menajera, este bona.De mincat de cele mai multe ori maninc in oras de ani de zile. Nu-mi mai scoateti ochii!

Si cu ce ma mai combati acum!

Si nu incercati sa ma transformati intr-un sado-maso, cum aveti tendinta. Tu daca vrei sa-l 'rezolvi' pe sotul tau (presupun ca stii ce-i aia, altfel nu te bagai in discutie) poti scapa si in trei minute nu? Asta daca vrei ca sa-l stii fericit la culcare, daca nu.........e treba ta si urmeaza si tu sa te imbeti cu apa rece....... si cu sentimentele vesnice..........Succes.

Fetita..e o doamna :crazy: ..si nu iti scoteam ochii...drept urmare am deshis un topic f serios.

Esti vulgar...si refuz sa mai continui o discutie cu tine ...sa iti dea cel de sus multa minte.

 

Te astept pe topicul deschis de mine..dar cu mult mai matur in exprimarea ideilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy:

Perfect de acord .... sa nu dureze mai mult de 3 min ca ma plitctisesc :bataita:

 

Cu replica asta demonstrezi din nou ca esti pe linga si te mai vrei si ironica...mi-e mila...

Daca discutia a capatat alte valente si contine acum si alte exemple, nu e vina mea, insa cu tine nu mai am ce discuta.Asteapta sa mai cresti........si-ai sa vezi atunci ce inseamna problemele. Bafta trei minute!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×