Sari la conținut
Forum Roportal
andra_ada

TENUL SI VREMEA RECE...

Postări Recomandate

Tenul..... vesnica problema :flowers: .................ba prea mult fard, ba deloc...

Eh, acum intoarcem foaia.Daca pana acum machiajul a fost " mai slabut ", de acum incepem sa il aplicam mai des si mai mult.

 

Voi cum va pregatiti tenul pentru vremea rece care,se pare, se apropie cu pasi repezi ???

 

post-44425-1157476662_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-am cumparat o crema hidratanta pt ten, pt ca iarna tenul meu se usuca f repede. si fond de ten antirid. in rest folosesc produsele care le am: balsam pt buze, luciu cu SPF, rimel pt volum, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fie cald,fie frig am o crema buna la toate :D

naturala 100%,hidrateaza foarte bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NUUU ajunge o crema si gata

E nevoie de mai multa hidratare si curatire. Frigul afecteaza fata care este in contact direct cu mediul rece. Daca parul il protejam cu o palarie, fes, la fata e mai problematic.

 

Musai o masca hranitoare saptamanal si doamnele un fond de ten hranitor, in prealabil folosit o crema. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spuneam ca am crema pentru vremea rea care protejeaza si hidrateaza foarte bine.

apoi fond de ten la fel de natural,toate 100%naturale.

simti cum ti se revigoreaza tenul.nimc nu dauneaza.

totul se bazeaza pe extracte din miere,ceara de albine,extracte din plante medicinale,vitamine foarte multe.

inclusiv rimelul pe care-l folosesc contine ulei de ricin.

eu zic sa ne protejam de acum de chimicale,pentru ca daca ne gandim mai bine,nu mai conteaza cantitatea ci calitatea.

de acord?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intrebare pt conyy.... care e numele cremei minune? :focus:

ca eu am un ten uscat si sensibil.. mi ar fi de mare folos o crema foarte hidratanta, si mai ales cu ingrediente naturale.

 

 

Crema este de la Hemel si este extraordinara.scrieti-mi pentru diverse probleme ale pielii,tenului pe mail:remedii_naturale@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×