Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Inca din foarte frageda copilarie sunt obisnuita cu pariurile . :bye:

In general, nu ajung sa pariez (la propriu, nu din cuvinte) decat atunci cand sunt foarte sigura - atunci miza este in bani, bani multi :o: . Evident ca pana acum am castigat mereu. Cand nu sunt decat aproape sigura , nu ma bag la mize mari. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inca din foarte frageda copilarie sunt obisnuita cu pariurile . :bye:

In general, nu ajung sa pariez (la propriu, nu din cuvinte) decat atunci cand sunt foarte sigura - atunci miza este in bani, bani multi :P . Evident ca pana acum am castigat mereu. Cand nu sunt decat aproape sigura , nu ma bag la mize mari. :bye:

Sa zicem ca prin absurd ai pierde un pariu si ar trebui sa mananci gandacul :o: ....ai face`o sau mai bine ai prefera sa iti pierzi cuvantul in fata celui cu care ai facut pariul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa zicem ca prin absurd ai pierde un pariu si ar trebui sa mananci gandacul :doh: ....ai face`o sau mai bine ai prefera sa iti pierzi cuvantul in fata celui cu care ai facut pariul?

Nu pariez pe mize absurde. Asa ca exceptand situatia in care imi pierd mintile, n-am de ce sa ajung sa mananc gandaci .:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca miza unui pariu facut ar fi ceva de genul "mananca un gandac...." :- ,

ati merge pana la capat, sau ati renunta?

 

Depinde de tema pariului si cat de beat asi fi cand l-as face

 

 

Si legat de tema.. ati dus la bun sfarsit ultimul pariu facut? :doh::)

 

Nu am mai facut pariuri din copilarie. Nu mai tin minte daca l-am onorat sau nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde de tema pariului si cat de beat asi fi cand l-as face

 

Nu am mai facut pariuri din copilarie. Nu mai tin minte daca l-am onorat sau nu.

Se pare ca nici tu nu ai avut o copilarie prea monotona :) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti despre pariurile in sine, dar si despre cei care pariaza?

 

Eu consider ca acestea sunt doar un fel de a-i fraieri pe oameni. Adica, pariurile nevinovate intre prieteni sunt acceptabile, dar unii oameni, ajung sa isi vanda obiecte, sa se certe cu familia, numai pentru ca au pierdut la pariuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti despre pariurile in sine, dar si despre cei care pariaza?

 

Eu consider ca acestea sunt doar un fel de a-i fraieri pe oameni. Adica, pariurile nevinovate intre prieteni sunt acceptabile, dar unii oameni, ajung sa isi vanda obiecte, sa se certe cu familia, numai pentru ca au pierdut la pariuri.

Nu sunt de acord nici cu pariurile nici cu cei care pariaza .Am impresia ca ele dau dependenta ca si in cazul jocurilor de noroc .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu consider ca acestea sunt doar un fel de a-i fraieri pe oameni. Adica, pariurile nevinovate intre prieteni sunt acceptabile, dar unii oameni, ajung sa isi vanda obiecte, sa se certe cu familia, numai pentru ca au pierdut la pariuri.

 

Ce vina au casele de pariuri, de exemplu, ca exista oameni cu psihicul labil, care ajung sa faca gesturi necugetate, numai pentru a pune cativa banuti acolo, la pariuri?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×