Sari la conținut
Forum Roportal
gabrielcristi

Flatout 2 probleme

Postări Recomandate

Buna ziua .

Am si eu o problema roportal cu jocul Flatout 2.

cand intru in joc si ii dau sa ma joc adica sa ma intrec cu aia nu pot sa vad masina peisajele se vede alb doar vitezometrul se vede posision lap dar nu vad masina

am o placa video NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X si numi merge jocul

Va rog ajutatima sa rezolv problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua .

Am si eu o problema roportal cu jocul Flatout 2.

cand intru in joc si ii dau sa ma joc adica sa ma intrec cu aia nu pot sa vad masina peisajele se vede alb doar vitezometrul se vede posision lap dar nu vad masina

am o placa video NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X si numi merge jocul

Va rog ajutatima sa rezolv problema.

 

Nici la mine,nici la varul meu nu vrea sa-l instaleze.Ai idee ce pot face??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu aceiasi placa video...nu incercati pentru ca nu aveti ce face,lipseste PIXEL SHADER la placa asta,ceea ce face ca multe jocuri sa fie incompatibile... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

respectiv la problema cu albul ala de pe ecran. va sfatuiesc pe toti cei care au problema asta, sa instaleze o versiune mai noua de drivere video. Si apropo,

placa video in discutie are pixel shader...cel putin 1.0, ceea ce nu reprezinta o incompatibilitate cu jocul respectiv. Succes la update'ul driverelor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
respectiv la problema cu albul ala de pe ecran. va sfatuiesc pe toti cei care au problema asta, sa instaleze o versiune mai noua de drivere video. Si apropo,

placa video in discutie are pixel shader...cel putin 1.0, ceea ce nu reprezinta o incompatibilitate cu jocul respectiv. Succes la update'ul driverelor.

Imi pare rau ca te contrazic dar gforce 4 mx 440 nu are pixel shader.e o placa video perfecta pt directx 7.0 adica pt aceasta varianta e compatibila pt directx 7.pr vremea aia nu exista pixel shader.iti zic fiindca si eu o am si multe jocuri noi nu-mi merg.defapt totul a inceput in 2003 cand prince of persia sand of timne si deux invisible war nu mi-a mers.de atunci o gramada de jocuri nu-mi merg deoarece cer pixel shader si eu nu am asa ceva pe un gforce4 mx 440

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×