Sari la conținut
Forum Roportal
Shadowdancer

A murit vanatorul de crocodili

Postări Recomandate

Steve Irwin, 'vanatorul de crocodili' de pe Animal Planet a decedat azi dimineata, dupa ce a fost intepat de o pisica de mare in timp ce filma un documentar submarin lana Port Douglas, pe coasta de nord a Australiei. :crazy:

 

articolul este aici

 

 

R.I.P. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi vine sa cred, am aflat de pe chat offline... :crazy: Eram fan.. Doamne, cum sa-i vina de hac exact lumea lui.. :crazy: O pierdere. O mare pierdere pt. televiziune. Si nu numai.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy:

inca o dovada ca viata e stupida !... de cate ori a trecut Steve pe langa moarte, Dumnezeu stie... pentru ca ce ? ... sa-i vina de hac o banala pisica de mare? :crazy:

Dumnezeu sa-l odihneasca !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

RIP :crazy:

va deveni un simbol al prezervarii naturii,era nevoie de un idol si TOCMAI S-A NASCUT...a murit in lumea pe care a adorat-o,facand ceea ce si-a dorit....sper sa fie fericit acolo unde e :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Steve Irwin, 'vanatorul de crocodili' de pe Animal Planet a decedat azi dimineata, dupa ce a fost intepat de o pisica de mare in timp ce filma un documentar submarin lana Port Douglas, pe coasta de nord a Australiei. :o:

 

articolul este aici

R.I.P. :D

Nu sunt doua saptamani de cand am vazut un film pe PRO TV cu el... si nu exista saptamana sa nu prind macar de 2-3 ori o emisiune pe Animal Planet cu el! Avea ceva al lui...accentul il facea haios, dar a fost si va ramane cel mai curajos vanator de crocodili si nu numai! Dumnezeu sa-l odihneasca si ...CROCS RULE! But stingrays don't!!! :crazy: :crazy: :haha: :P :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mare pacat ca a murit. a lasat in urma o sotie si doi copii mici :crazy: oricum, spiritul vanatorului de crocodili va dainui vesnic prin tot ce a facut pentru natura pe care o iubea asa de mult

odihneasca-se in pace!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×