Sari la conținut
Forum Roportal
IloveShopping

Cum pot sa il fac sa ma iubeasca ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

oricum toti sunt la fel trebuie sa ii gasesti punctele slabe si sa il faci sa fie interesat de tine. in momentul in care va realiza ca tu esti mai buna decat fost va fi al tau. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dragoste cu sila nu se poate, nu ai ce sa faci ca sa te iubeasca. Decat sa ai rabdare cu el si sa-l intelegi.

 

 

 

accepta sfatul ei ca are dreptate.nu poti sili pe cineva sa te iubeasca.asta trebuie sa vina de la sine pt amandoi asa cum ti s-a intamplat tie.k?bafta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
accepta sfatul ei ca are dreptate.nu poti sili pe cineva sa te iubeasca.asta trebuie sa vina de la sine pt amandoi asa cum ti s-a intamplat tie.k?bafta!!!

si totusi ...se poate si dragoste cu sila ...sau cu manipulare :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma inveti u daca nu stiu???:( :crazy:

8) ...vrei sa-mi sara iar lumea-n cap ca iar ma laud ...citeste si tu ..fii autodidacta si aplica in practica ce citesti ...daca vrei iti pot da un PM cu ceva sugestii de carti ,tratare , documentare ...eu am studiat de la psihologia copilului mic pana la a criminalilor in serie ...si mai am o gramada de studiat ..vreo 50 de ani 8) 8)

 

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh:

dragostea nu se invata din carti..ce tampenii scoateti unii

ai sa fii surprinsa cate se invata din carti combinat cu practica ....pana si iubirea ....toma necredinciosul ...normal pana nu vezi nu crezi...cine a vazut crede 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×