Sari la conținut
Forum Roportal
alexandra_17

Cand prietenul te insala cu sora?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si acum sunt oarecum nervoasa... :yahoo:

si tu te asteptai sa fi calma? :focus:

aici e nevoie de Harald..sa-ti explice cum se obtine nepasarea fata de ironiile vietii :yahoo:

te rog...fa un efort de imaginatie...imagineaza-te cu acest baiat intr-o relatie serioasa de lunga durata..iti dai seama ca ai devenii una din multele fete umilite intr=o relatie prin inselari consecutive....te-a inselat cu sora...crezi ca nu te-ar insela cu farmacista????

strange din dinti si treci mai departe,esti tinerica si vei avea zeci de baieti care te vor curta...printre ei se vor gasi cativa buni si cine stie...poate unul din ei va fi chiar special[pentru tine]...nu e dracul asa negru :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricum nu mai am nimic cu el... ... nici n-as vrea sa mai am ceva cu el...

oricum acum nici nu prea am timp de viata personala... sunt cu bacu, serviciu... am mult de munca... si deja mi-am facut planuri cu prietenii sa ies deseara sa ma calmez... :yahoo:

desi ei nu stiu ce s-a intamplat si nu cred ca as putea sa le spun vreodata...

ms din suflet black :yahoo: :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
desi ei nu stiu ce s-a intamplat si nu cred ca as putea sa le spun vreodata...

ms din suflet black :crazy: :yahoo:

faci pariu cu mine ca astazi le vei spune? :lol2:

cu placere...dar eu am facut partea usoara....e randul tau sa faci partea cea mai grea[ptr fiecare dintre noi] ...sa fi fericita si sa inveti sa te apreciezi :yahoo: :focus: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te agita, nu te consuma. Si mai ales, nu ceda, nu merita atentia ta, n-auzi!! Tu si cu diutzu ma terminati. Cum sa fac sa va fac sa ascultati de noi, astia patitii!! Gandeste-te ca noi gandim la rece, din afara, am mai vazut cazuri..

 

later... vai ce tarziu postez..... Am avut treaba si ... :focus: sorry

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu le voi spune... mi-e prea rusine... si mai ales ca imi cunosc sora si nu vreau sa creada nimic rau despre ea...

:yahoo: :yahoo:

am sa ma chinui sa fiu fericita... am planificat cu colega mea ca sambata venim in bucuresti fara nici un motiv sa mai scapam de griji... deja mi-am facut planuri sa-mi ocup timpul sa nu ma mai pot gandi la ce s-a intamplat... stiu ca daca am putina vointa am sa pot sa trec peste tot... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu le voi spune... mi-e prea rusine... si mai ales ca imi cunosc sora si nu vreau sa creada nimic rau despre ea...

:yahoo: :yahoo:

am sa ma chinui sa fiu fericita... am planificat cu colega mea ca sambata venim in bucuresti fara nici un motiv sa mai scapam de griji... deja mi-am facut planuri sa-mi ocup timpul sa nu ma mai pot gandi la ce s-a intamplat... stiu ca daca am putina vointa am sa pot sa trec peste tot... :focus:

daca tot veniti in bucuresti....mergeti sambata seara intr-un club...preferabil ''fire''...daca sunteti pe acolo s-ar putea sa ne vedem :crazy:

si aveti grija sa nu exagerati cu alcoolul :lol2:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu beau alcool deloc... :focus:

nush cat stau prin bucuresti... probabil o sa iau ultimul tren de sambata seara pt k duminica dimineata am treaba... cam putin, dar decat deloc e bine si asa... daca am sa stau mai mult... poate o sa ne vedem prin "fire"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu beau alcool deloc... :crazy:

nush cat stau prin bucuresti... probabil o sa iau ultimul tren de sambata seara pt k duminica dimineata am treaba... cam putin, dar decat deloc e bine si asa... daca am sa stau mai mult... poate o sa ne vedem prin "fire"...

un numar de telefon? :lol2:

vezi mai alexandra....lumea nu se sfarseste cu un baiat...sau cu o fata :yahoo: ....

sunt sigur ca daca ai iesi acum la o plimbare sar cativa baieti pe tine :yahoo:

PS. stai sa vezi ce ma urecheaza sor-mea ptr mesajul asta :focus:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

astept intai sa te urecheze... si poate dupaia ai sa primesti raspunsul... :yahoo:

nici chiar asa... daca sare unu e de ajuns... ce-i prea mult strica... :yahoo:

:focus:

Editat de alexandra_17

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Totul s-a intamplat acum 2 saptamani... :yes:

Chiar sora mea mi-a facut cunostinta cu el... am fost decat 3 saptamani cu el... nu l-am iubit, doar imi placea de el... pe mine mai mult ma doare ce mi-a facut sora mea...

Eu am aflat de 2 zile... ei nu stiu ca eu stiu... nici macar nu stiu cum sa le spun ca stiu... daca trebuie sa le spun... sau sa intorc spatele si sa-mi continui viata...

Eu cu sora mea nu ne mai vorbim de o saptamana... si inainte aveam certuri, eu credeam ca sunt ca intre surori, dar se pare ca e foarte razbunatoare si foarte rece... :P

Oricum e sora mea si o iubesc asa cum e... dar nu cred ca o voi ierta vreodata...

Iar de el... multa bafta in viata... sa aiba noroc de o scorpie de nevasta...

 

 

 

:jester: stai linistita in viata roata se intoarce...ce dai aia primesti mai devreme sau mai tarziu......cu sora ta te vei inpaca,nu are rost sa va certati pt un baiat......dar sinceritatea este foarte importanta,cred ca ar trebui sa aveti o discutie(ca intre surori)si sa rezolvati problemele dintre voi.......nu cred ca relatia lor va dura foarte mult :yes: .......bafta in continuare :tease: :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×