Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Daca ar fi sa scriu despre barbatul Taur ar trebui sa scriu un eseu ... si probabil ca nu sunt in cea mai buna forma la ora asta ...din experienta mea un barbat Taur nu prea gandeste... mereu o sa stea la oglinda mai mult de cat tine, capricios, mofturos, se realizeaza greu tocmai pentru ca este mult prea lenes sa munceasca.

"Tenacitatea este una dintre calitatile principale ale nativului din zodia Taurului. Dificultatile pe care le intalneste il dinamizeaza in loc sa-l descurajeze. O alta calitate este rabdarea de care da dovada in atingerea obiectivelor pe care si le-a propus.

Cel nascut in zodia Taurului este cordial, generos, ii plac m

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ca barbat taur, pot sa-ti spun ca ai punctat cam 30% din calitatile si defectele mele. Restul nu-mi sunt caracteristice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar fi sa scriu despre barbatul Taur ar trebui sa scriu un eseu ... si probabil ca nu sunt in cea mai buna forma la ora asta ...din experienta mea un barbat Taur nu prea gandeste... mereu o sa stea la oglinda mai mult de cat tine, capricios, mofturos, se realizeaza greu tocmai pentru ca este mult prea lenes sa munceasca.

"Tenacitatea este una dintre calitatile principale ale nativului din zodia Taurului. Dificultatile pe care le intalneste il dinamizeaza in loc sa-l descurajeze. O alta calitate este rabdarea de care da dovada in atingerea obiectivelor pe care si le-a propus.

Cel nascut in zodia Taurului este cordial, generos, ii plac m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca barbat taur, pot sa-ti spun ca ai punctat cam 30% din calitatile si defectele mele. Restul nu-mi sunt caracteristice.

Sti de cate ori am auzit replica asta de la un barbat taur ? " Eu nu sunt asa !", " Eu sunt 1 la 100000!", " Ca mine nimeni! ".... Daca nu te recunosti nici o problema .. inseamna ca esti tu ala 1 la 10000

 

chiar crezi asta?

sunt taur eu

revin

Cred asta si multe altele... astept intrebari :beee: :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sti de cate ori am auzit replica asta de la un barbat taur ? " Eu nu sunt asa !", " Eu sunt 1 la 100000!", " Ca mine nimeni! ".... Daca nu te recunosti nici o problema .. inseamna ca esti tu ala 1 la 10000

 

Nu vreau sa ma contrazic cu tine. Esti libera sa gandesti cum vrei, doar ca n-as vrea sa inducem in eroare userul care a deschis topicul sau pe ceilalti care vor mai citi aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Deja suna altfel. Cel putin in privinta mea, sunt mult mai aproape de adevar cele spuse de tine. Mai putin scena cu restaurantul. :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai putin scena cu restaurantul. :crazy:

Cred ca taurul meu m-a dus in 6 anii o data la restaurant :offtopic: ... nu-i rau, nu ? Sa va vorbim taurilor ...numai de bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×