Sari la conținut
Forum Roportal
Tudy

Mai multe replici pe o pagina

Cate mesaje sa fie pe pagina  

13 membri au votat

  1. 1. Cate mesaje sa fie pe pagina

    • 10 (acum)
      10
    • 15
      6
    • 20
      3
    • Mai multe
      7


Postări Recomandate

Buna. As avea o sugestie. Nu ar fii mai bine sa puneti mai multe replici pe o pagina. Undeva pe la 20. E nasol mai ales pentru. noi carora ne merge mai incetut netu' sa tot dam pagini si si pentru altii. E mai elegant si mai ... rapid.

 

Multa lume, cand vede un topic cu 8 pagini, sare peste el si ia unu de vreo 1-2 pagini.

 

Merci mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sugestie.

M-am gandit la asta. Dezavantajul este doar pentru membrii noi pentru cei mai vechi este mai bine ca sunt mai putine mesaje pe o pagina. De exemplu daca mai sunt 2 raspunsuri dupa mesajul meu va trebui sa incarc cand revin doar 10 in loc de 20 (doar le stiu pe restul).

Daca vreti supunem la vot. Vreau sa ne fie bine la toti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bien e ca lucrurile sa ramana ca si pana acum...prea multe raspunsuri pe o pagina obosesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda......grea intrebare.

 

In prina instanta i-am dat dreptate lui Tudy, si eu intru de acasa pe dial-up si stau pana se incarca pagina secunde bune, daca nu chiar 1 minut :) :x :)

 

Dar si voi (Conte' si Roportal) aveti dreptate.........eu am votat 15...sa fie intre. :? :? :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel mai bien e ca lucrurile sa ramana ca si pana acum...prea multe raspunsuri pe o pagina obosesc.

 

Subscriu!Am votat pentru 10 mesaje pe pagina!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca "voi pierde". Dar, ... totusi pana cand va fi "avabil" sa votam ? Roportal, zi o data pana cand sa se voteze ca sa stabilim odata cum va ramane. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa ma uit pe net sa vad daca este vreo metoda prin care va pot lasa pe voi sa alegeti cate mesaje vreti sa fie afisate pe pagina (asa ar fi cel mai bine).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, ar fi oc chestie faina. La fiecare user sa-si selecteze cate mesaje sa vada pe o pagina. Sper sa gasesti. Dupa mine ... ar trebui sa fie pe www.phpbb.com ceva de genul asta. ... :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi dupa mine eu as alege varianta in care sa-mi arate doar mesajele care sa-au scris de la ultima mea vizita pe forum. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×