Sari la conținut
Forum Roportal
Ochi de Paun

Ce inseamna "seara" si ce inseamna "dupa amiaza"?

Postări Recomandate

Bravo Anco...bine ca nu de mine vorbeai...ca mi se starnea a doua personalitate si ma banau astia de pe Roportal :yes:

si...Dragonita...lasa'l mama(topicul),sa mai abereze lumea si pe aici...dovada ptr Zeta cat e de apreciata :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

FACETI LOC!! Zeta e din nou printre noi!! Banuiesc ca cineva i-a facut o gluma proasta si a dat cu superglue pe roportal..iar ea saraca ramase lipita desi roiesc avioanele in fata casei ei.

Sau,mai rau s-a imolnavit de la cauboul de trista amintire de virusul :"ACUMA PLEC..mai stau un pic si plec..DAR PLECSA STITI!" :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

i-am remarcat prezenta mirobolanta, cu titlul preferential ZETA 2 si cu o semnatura de mi-ar crapa obrazul: "Moderatori de doi bani, sturlugal de 0 lei" - faceti loc? Dimpotriva, bagati la inghesuiala !! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil e un mic artificiu tehnic, sa nu poata fi acuzata de injurii

 

(fugitiv, observ cititorii topicului: eu, Zeta si Shur' - hmm... combatantii ar trebui sa se intalneasca azi fata in fata :hi:)

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zeta imi suna a micaela , yvona2006 etc :beee:

 

Nici eu nu am nici o problema cu ea fiind pe roportal,si imi place avatarul ei...dar...acum chiar ca nu mai inteleg deloc...

Adica,de ce ar interesa pe o fata de 20 de ani lectura unui Dictionar de esoterism,teosofie,metafizica si ....masonerie?!?!? :hi:

(na' ca acum am tinut minte tot :beee: )

stai linistita ce stie ea e copy paste :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nope. asta e caz de admini deja. sau de exorcist. sau de psihiatru. sau de oricine altcineva de a carui competenta este cineva care vorbeste despre sine la plural. "ei" nu sunt de competenta mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si de ce nu a disparut topicu asta ?

 

al meu cu intrebari a disparut pt ca unii s-au gandit sa-si bata joc !

si ce se intampla in topicu asta ??? si de ce nu e la bla bla ? si ... o las balta ! e prea sambata si prea putin interes !

Editat de olivdor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa-l transformam in "cazuri patologice pe roportal", sa aducem fiecare propunerile, poate ajutam saracii oameni sa se trateze, poate se sesizeaza organele competente ! :offtopic:

As mai avea eu o sesizare.... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu mor proasta...cine e Zeta?! bine, una de 20 de ani...dar ce a facut? hai explicati-mi si mie ca am lipsit o saptamana :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×