Sari la conținut
Forum Roportal
Ochi de Paun

Ce inseamna "seara" si ce inseamna "dupa amiaza"?

Postări Recomandate

Am spus ca plec in "seara asta' nu in "dupa amiaza asta"

 

Sunt fata, am aproape 20 de ani, si am invatat aici ce lume "buna" avem pe Roportal. Daca unii ar fi fost ok, ramaneam, dar, eu decid

 

Acum plec, ma voi distra in timp ce unii dintre voi va veti stradui sa ma dati afara!!! :yes:

 

Un Forum frumos, asa imi parea la inceput, in care sa invat, sa provoc, deoarece, numai provocand ti se raspunde, cu oameni buni si mai putin buni, sa se lase influentati de rau-voitori? Unde sunteti?

 

 

Bye, bye, gata cu forumul deocamdata! Eu, oricum as mai fi deschis la plecare topicul cool, ma remarc, sunt in flux, vedeti de ce nu ma suportati? mai sunt si exceptii.

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zeta, eu te sfatuiesc sa renunti la provocari. daca vor sa fie provocati, oamenii se duc la intreceri de atletism, sau se inscrie la concursuri "sti si castigi". vin pe forum ca sa se relaxeze si sa discute omeneste. in nici un caz nu ca vada pe cineva etalandu-si cu aroganta superioritatea. oricine ai fi, si orice intenii ai avea - aceasta este impresia pe care o lasi.

 

ai vazut si tu cum reactioneaza in asemenea cazuri - cu ironii. dar ceea ce faci tu - provocarea lor deliberata, citarea constanta, si nu a unuia, ci a mai multi useri - asta este activitate de troll. sfatul meu este sa renunti la provocari de acest gen. topicul adresat tie nu s-a nascut din neant. gandeste-te la asta in vacanta, poate iti revizuiesti atitudinea, daca te intereseaza sa postezi in continuare pe roportal.

 

concediu placut :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
zeta, eu te sfatuiesc sa renunti la provocari. daca vor sa fie provocati, oamenii se duc la intreceri de atletism, sau se inscrie la concursuri "sti si castigi". vin pe forum ca sa se relaxeze si sa discute omeneste. in nici un caz nu ca vada pe cineva etalandu-si cu aroganta superioritatea. oricine ai fi, si orice intenii ai avea - aceasta este impresia pe care o lasi.

 

ai vazut si tu cum reactioneaza in asemenea cazuri - cu ironii. dar ceea ce faci tu - provocarea lor deliberata, citarea constanta, si nu a unuia, ci a mai multi useri - asta este activitate de troll. sfatul meu este sa renunti la provocari de acest gen. topicul adresat tie nu s-a nascut din neant. gandeste-te la asta in vacanta, poate iti revizuiesti atitudinea, daca te intereseaza sa postezi in continuare pe roportal.

 

concediu placut :yes:

 

Multumesc, Dragon Lady, sfaturile pe care mi le-au dat majoritatea membrilor mi-au fost utile. Voi stii sa nu mai am incredere in aproape nimeni, sa par tampita si insinifianta, sa nu ma remarc prin nimic, sa suport cu stoicism injuraturile unui om, caci este om, chiar daca m-a injurat, sa cred in povesti vizavi de prietenie, sa plec in conceduil pe care mi-l doresti "placut" cu inima stransa...Stii, nu credeam ca as putea suferi din cauza asta. te rog sa ma stergi chiar tu , sa ma dai chiar tu afara, n-as suporta s-o faca altul, nu e cine crezi tu, e o persoana in care am avut incredere. Nu voi intarzia, e o cursa de noapte...pun pariu ca unii iar fac comentarii pe marginea exptimarii mele, dar, e chiar de noapte. Asta a fost!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai, doamna ca sunt in intarziere, ma stergi sau nu? Te hotarasti odata? Cu tipii n-ai nimic, poti sa lasi supt.....e pe topic, mai, citesc si altii, care-i totusi, treaba? Fa-i pe plac lui Dunedainul, lui lily anne, mirelutzei, Tristanel sau puiut cine-a mai fost. sa cer uni moderator de gen masculin sa ma stearga? te rog, uite, te rog omeneste sa te hotarasti ce faci cu mine...virtual, categoric. Iti doresc distractie placuta, si, daca ai timp, citeste tot, ca sa vezi cine e lupul. Dragon esti tu? sa vad!!! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu poti pleca daca nu "te sterg" eu?

no comment... :yes:

Nu.

 

 

vrei atat de mult sa plec si nu ma poti sterge?

 

nu poti pleca daca nu "te sterg" eu?

no comment... :doh:

Nu ma impresionezi, hai, edit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta este, voi pleca si voi ramaneti intepeniti la calculator, nu credeam ca va e chiar frica!!! :yes:

 

Eu sunt relaxata - la calculator! Este deja seara...pana la amiaza!!!! :doh:

Editat de mayama34

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai,sa mor io :o: ...asa ceva n'am vazut de cand is io pe lumea asta!!!! :doh:

 

Si,pardon...adica,scuze....frica ???? Frica...de ce??? :yes:

Editat de AnnaCondor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×