Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Primaria Bucurestiului va despagubi soferii care dau in gropi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:dee In sfarsit.. mai castiga si omul de rand .. cel putin in teorie!:dee Primaria Bucurestiului va despagubii soferii pentru planetarele, rotile rupte, etc.. din cauza gropilor!!! ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, mi se pare mai rentabil sa asfalteze ca lumea strazile si sa nu mai fie nevoiti sa despagubeasca soferii din cauza gropilor.... dar ce sa-i faci, e mai usor sa dai niste bani decat sa te apuci serios de treaba! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:dee In sfarsit.. mai castiga si omul de rand .. cel putin in teorie!:dee Primaria Bucurestiului va despagubii soferii pentru planetarele, rotile rupte, etc.. din cauza gropilor!!! ::):

 

Nu cred ca sunt fonduri pentru toate cererile.

Din cate stiu eu firmele de asigurari au numeroase procese pentru recuperarea banilor pe care i-au platit celor cu Casco.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca sunt fonduri pentru toate cererile.

Din cate stiu eu firmele de asigurari au numeroase procese pentru recuperarea banilor pe care i-au platit celor cu Casco.

 

Bani, pai tot ai nostri.. ne mai baga niste taxe sau impozite la masina.. asa ca.. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca sunt fonduri pentru toate cererile.

Din cate stiu eu firmele de asigurari au numeroase procese pentru recuperarea banilor pe care i-au platit celor cu Casco.

 

Bani, pai tot ai nostri.. ne mai baga niste taxe sau impozite la masina.. asa ca.. :dee

 

Nu stiati?

Se plateste taxa de drum de 1 an!(Celebra "taxa Basescu")

Pana acum sa-a platit pentru masinile de transport,dar de la anu' se va plati ptr toate tipurile de masini,iar ptr cele care au platit pana acum :x li se va dubla taxa :) .Se face contract,se plateste in euro;in rate(cu 10% mai mult!).Pana acum lipsa rovignetei se sanctiona cu amenda de cca 40 milioane lei!

Ma intreb unde sunt banii,ca sunt o gramada de masini ptr care sa-a platit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×