Sari la conținut
Forum Roportal
mayama34

INTREBARI - raspunsuri, DEZBATERI - actualitati, CE CAUTI?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

parerea mea legata de horoscop e cum zicea cineva : daca crezi se adevereste daca nu nu .

 

 

cum sa adevereasca 3randuri la 1mil de persoane sau cateva sute de mii in acelasi timp...matematic e cam greu ...spiritual nu stiu ...cred ca fiecare da viata la ceea ce crede :doh:

 

si acum sa fiu in topic :

 

as dori sa stiu cine lupta contra masonilor si de ce totusi reusesc sa isi puna in aplicare f multe dintre planuri ?????

si daca monumentul din fata senatului ...e de tip masoni...seamana izbitor de mult cu obeliscul ...care dupa cum se cunoaste e simbol masonic/satanic . :- ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raspuns: stiu foarte putine despre ei si foarte multe despre subiect. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mayama iti plac gemenii?(adica zodia)

 

Nu pot sa-ti raspund sincer. Nu stiu prea multe despre horoscop. :doh:

 

Despre Gemeni, stiu cate ceva...si am cunostinte in aceasta zodie. Nu prea se potrivesc cu prezicerile zodiei. S-ar zice ca sexual nu prea au stabilitate! E?

Editat de mayama34

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca ma prind mai repede, acum, la glumele tale? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok .sa o luam altfel.Am citit o carte trimisa de un forumist :Psihologia eroticii feminine de Stekel.DUpa primele 10 pag am aruncat-o .DUpa 2 sapt am deschis-o din nou .Era alta carte.Prb de genul ala nu stiu daca trebe tratate in gluma.Cu o gluma aduci persoane pe topic.Dar de ce au fost receptive ?Sunt topicuri care nu ma atrag .Le-am vazut titlu si nu le-am deschis niciodata ,De ce unii l-au deschis pe al meu ?Ce se ascunde in spatele raspunsului ironic, in spatele protestului ?De ce am respins eu prima data cartea ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok .sa o luam altfel.Am citit o carte trimisa de un forumist :Psihologia eroticii feminine de Stekel.DUpa primele 10 pag am aruncat-o .DUpa 2 sapt am deschis-o din nou .Era alta carte.Prb de genul ala nu stiu daca trebe tratate in gluma.Cu o gluma aduci persoane pe topic.Dar de ce au fost receptive ?Sunt topicuri care nu ma atrag .Le-am vazut titlu si nu le-am deschis niciodata ,De ce unii l-au deschis pe al meu ?Ce se ascunde in spatele raspunsului ironic, in spatele protestului ?De ce am respins eu prima data cartea ?

 

:- Mi se pare foarte interesant subiectul. Mi s-a intamplat si mie si nu o data. Am primit si explicatii, care pentru mine au fost revelatoare. Dar tin tot de energii si, poate ca nu multi vor fi de acord cu mine.

 

La nivel de subconstient primim semnale daca avem toata baza de informatii si energii, care sa ne faca sa intelegem/facem/ un anumit lucru/fenomen. Intr-un fel sau altul, aceste semnale ajung la constientul nostru.

 

Dupa ce subconstientul si constienta se pun de acord, sau trece un timp si se capata informatiile necesare intelegerii/facerii, avem surpriza sa constatam ca era asa de simplu, sau ca nu era asa cum am "vazut" initial...

 

 

 

care subiect...spuneti despre subiect...sau daca nu pe topic pe privat :doh:

 

Aceste subiecte nu se pot trata copilareste! Si nici in gura mare! Cine suntem noi, ca sa putem sa dezbatem teme de care nu avem habar, sau sunt greu de pipait, pentru ca nu sunt accesate...si nici de citit undeva - corect!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×