Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Prezentarea de moda .. mai speciala

Postări Recomandate

Nu stiu daca ati fost vreodata la o prezentare de moda. Eu ma aflam in WTC Bucuresti luni seara. M-a invitat "de urgenta" un prieten de-al meu la el la-a servici...si ce mi-a fost dat sa-mi vad ochilor ::): :socca:

" Urgenta" era prezentarea de moda...dar nu ce va inchipuiti voi.. podiumul, audienta, etc, nu :dee .. nici gand!

Din biroul prietenului meu se vedea " in culisele" podiumului, unde se schimbau manechinele!! ::x: Am ramas toti lipiti cu nasul de geam pret de o ora.. nu prea stim noi ce haine au imbracat fetele, dar stim ca ne-a placut prezentarea... si mai vrem ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simplu, o prezentare de moda din asta as vrea sa vad si eu. Singura diferenta e ca as prefera ca manechinele sa fie de fapt manechini, evident. O prezentare de costume de baie masculine, nu ar fi o idee rea. Ba chiar ar fi o prezentare de moda mai ... speciala LOOOOOOOOOL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Norocosule!!!!!!!!!!!!! :)

 

@BlaccaCAT... cred ca ne-ar face bine o astfel de prezentare de moda... abia ne mai clatim si noi ochii... :x

Damn! Nu cunosc pe nimeni care lucreaza in domeniul asta! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Norocosule!!!!!!!!!!!!!  :) 

 

@BlaccaCAT... cred ca ne-ar face bine o astfel de prezentare de moda... abia ne mai clatim si noi ochii...  :x 

Damn! Nu cunosc pe nimeni care lucreaza in domeniul asta!  :)

 

Nici eu!! din pacate. Oricum BaccaCat " opteaza" pentru creatiile lui Botezatu.. (lenjerie pentru ei!) ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mdeh, dar trebuie si baietii sa se schimbe pe undeva, nu??

 

da sau poate .. daca " re-editeaza" succesul de acum 2 ani.. cand manechinele lui au prezentat.. o "lenjerie invizibila".. poti sa fi chiar in sala. ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

simplu, uite ca despre prezentarea aia nu am stiut nimic. Dar cat traieste, omul invata cate ceva, nu?? :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
simplu, uite ca despre prezentarea aia nu am stiut nimic. Dar cat traieste, omul invata cate ceva, nu?? :winca:

 

Pai probabil ca esti tanara.. acum 2 sau 3 ani a tinut prima pagina a tuturor ziarelor, vreo saptamana ...faptul ca Botezatu pentru ca a avut impresia ca era sabotat la nu'sa ce festival al modei.. de la Iasi parca.. le-a cerut "modelelor masculine" sa iasa pe podium goale (goi!), ceea ce ei au si facut! ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca sunt prea distrata, de am ratat asa ceva LOOL

 

Glumesc, evident.

 

Si ia spune-ne, simplu, aparat foto sau telefon cu camera foto nu aveati la voi?? ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ia spune-ne, simplu, aparat foto sau telefon cu camera foto nu aveati la voi?? ::):

 

Camera foto nu, iar telefon.. nici nu ne-a trecut prin minte....crezi ca mai gaseam telefonul??!! ::x: de frica sa nu scapam ceva!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×