Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Monica Barladeanu - adevar sau imaginatie?

Postări Recomandate

Gurile rele spun ca:

"..in sfarsit! Dupa ce, ani intregi, presa a scris tot felul de materiale legate de idila dintre vedeta TV Monica Barladeanu si omul de afaceri Bobby Paunescu, cei doi au recunoscut ca sunt impreuna."

 

De ce era atat de greu de recunoscut? Isi pierdea din audienta?? ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cica vor sa-si traiasca povestea de dragoste departe de ochii iscoditori ai presei... :) :x :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat o sa dureze si aceasta relatie?! :twisted:

 

Bobby Paunescu e recunoscut ca fiind un barbat "statornic"... relatia cu Maria Marinescu a durat mai bine de 8 ani... cat despre aventuri, nu prea sa-a auzit sa fi avut asa ceva... e destul de cuminte sau cel putin stie sa-o faca cu perdea... :) :x :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca este vorba despre audienta Simplu, eu cred ca este vorba despre sponsorizari ::):  ::x:  ::):  ::):

 

Mda!! cred ca ai dreptate ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat o sa dureze si aceasta relatie?! :twisted:

 

Bobby Paunescu e recunoscut ca fiind un barbat "statornic"... relatia cu Maria Marinescu a durat mai bine de 8 ani... cat despre aventuri, nu prea sa-a auzit sa fi avut asa ceva... e destul de cuminte sau cel putin stie sa-o faca cu perdea... :) :x :)

Varianta legata de perdea pare cea mai plauzibila! :twisted: ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca la Intercontinental sunt niste perdele... mama, mama... ::): ::x:

Lasand gluma la o parte, apreciez discretia de care da dovada Bobby Paunescu, e o calitate pe care nu o prea gasesti la "vedetele" noastre... :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

post-6428-1120695913_thumb.jpg

Adevarul e ca la Intercontinental sunt niste perdele... mama, mama...  ::agresiv::  ::-:

Lasand gluma la o parte, apreciez discretia de care da dovada Bobby Paunescu, e o calitate pe care nu o prea gasesti la "vedetele" noastre...  :twisted:

[snapbacca]14333[/snapbacca]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×