Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Femei la volan

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa stiti ca exista multe blonde.Dar exista si multi "blonzi".

Bucurestenii ,de exemplu,nu-i destul ca sunt aproape toti "blonzi"dar unii se mai si "oxigeneaza."Nu ma consider un sofer perfect, dar de cand conduc in tara asta cei mai RAI, INCONSTIENTI,NESIMTITI,OBRAZNICI samd,sunt bucurestenii.

Cunosc femei care conduc mai bine ca barbatii.Si conduc si camioane.La Fan courier expres,o firma de coletarie este o blonda...dar sa vedeti voi cum conduce camionul... :)

Cele care stiu sa conduca ,sa stiti ca sunt mai atente ca barbatii,dar voi ati auzit cum injura femeile la volan ??:twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In Ploiesti, este o femeie care conduce un Maxitaxi (Bucuresti-Ploiesti), dar conduce femeia aia :twisted: :twisted: :twisted: Chiar le are cu soferia :socca:

 

Dar vine si opusul ei. ::): ::x: Sapatamana asta, cand plecam de la munca, m-am suit intr-un taxi.....cand m-am uitat, o femeie la volan....nimic deosebit, am mai mers cu femeile soferite pe taxi, dar asta, offfffffffff, imi venea sa merg pe jos pana acasa, conducea ca o cizma ::): ::): ::): Nu mergeau semafoarele, statea in mijlocul intersectiei si injura ca la usa cortului, cand defapt ea era de vina :) :) :) .

Imi venea sa o iau la bataie :twisted: :twisted: :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar vine si opusul ei.  ::):  ::x:  Sapatamana asta, cand plecam de la munca, m-am suit intr-un taxi.....cand m-am uitat, o femeie la volan.....

 

Era BLONDA.? ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar vine si opusul ei.  ::):  ::x:  Sapatamana asta, cand plecam de la munca, m-am suit intr-un taxi.....cand m-am uitat, o femeie la volan.....

 

Era BLONDA.? ::): ::):

 

 

dar ce draga?....de obicei femeile blonde la volan injura "ca la usa cortului"? Ce te-a facut, ma rog, sa pui intrebarea asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
conducea ca o cizma ::x:  ::):  ::):

 

Spiderito draga... la asta m-am referit :winca:

Nu te supara pe mine. N-am nimic cu femeile la volan. Mie chiar imi plac femeile care conduc. Bine :dee .Sunt femei "tari", care n-au complexe. Dar exista o categorie de"soferite"..... :) .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista si femei,dar si barbati care incurca toata circulatia,deci nu stiu daca conteaza atat de mult sexul daca este feminin sau masculin.Hai sa va spun parerea mea si ma dau exemplu pe mine,mi-ar placea sa conduc pentru ca ma masina mi-au cumparat ai mei,dar nu voi face asta niciodata pentru ca nu este de mine si nu vreau sa fiu injurata de nimeni si din cauza uneia ca mine ca nu stie sa conduca adica nu e capabila pentru asa ceva sa fie bagate toate in aceeasi oala.Deci nu conteaza daca e femeie gata nu e buna ca soferita ca draga doamne e femeie,nu.Am cunoscut si o groaza de barbati care habar nu au,si am cunoscut si femei de exemplu sora mea zici ca e facuta pentru asa ceva e ceva ce ii place si ce face cu drag,in schimb eu nu sunt in stare.Deci sfat:daca nu va stiti capabili nu faceti prostia de a da de carnet si de a va face singuri de ras,iar despre cei care opresc asa masinile ca sa-si ia un suc sau cine stie ce am o parere destul de proasta pentru ca in primul rand strada e a tuturor nu numai a acelei persoane,iar eu nu vad de ce ar trebui sa stau dupa una ca sa-si cumpere suc sau ce o vrea sa-si cumpere,nu scrie nicaieri in regulament ca avem voie sa oprim o circulatie numai pentru ca asa vrem noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Era BLONDA.? ::):  ::x:

 

 

Nu! Era satena convinsa :twisted: :twisted:

 

HAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA no comments!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca poti cataloga o femeie ca fiind desteapta sau proasta dupa culoarea parului... unele femei pot fi proaste chiar daca au parul verde in picatele :) :) :)

Chiar nu stiu de unde sa-a creeat impresia ca blondele ar fi.. mai prostute... :?

PS: Nu sunt blonda... :evil: :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×