Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

No binhe ca daca no' fo' nime' da spuie ceva ghe urbea noastra pina acu' hai sa incep io. Si pentru ca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

No foarte bine.Si io mi-s din Cluj :flowers:

Apai draghe domnule ce parere ai de ce-o facut domn primar in Centru?Parca suntem in Liban :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cunosc prea putin clujul, dar ii un oras fain. din ce am apucat sa vad in treacat. :crazy:

Asa e Flori :flowers: Sunt indragostit pana peste cap de el.Oamenii sunt faini,totul e fain aici :phiu:

Cine a fost pe aici,stie :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

hmm... fain oras si faini oameni, dar mai ales faine fetele in Cluj :phiu: .

am fost de 2 ori anul asta... insa ma reintorc cu placere ori de cate ori am ocazia; cu toate ca ...e cam piperat, sau cel putin la fel de piperat ca si Bucurestiul, insa calitatea produselor este indinscutabila.

si cum sa mergi la Cluj si sa nu te opresti la Varzarie :flowers: , la cofetatria Motzart , sau o tura prin Sora ?

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: Nu ai fi dezamagita,crede-ma :crazy:

Parca tu ziceai Flori, ceva de Diesel....Ai fost?

Nu am fost. Doar am auzit. Dar cu prima ocazie cand mai trec pe acolo sper sa am timp sa vizitez mai mult orasul. :phiu:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmm... fain oras si faini oameni, dar mai ales faine fetele in Cluj :phiu: .

am fost de 2 ori anul asta... insa ma reintorc cu placere ori de cate ori am ocazia; cu toate ca ...e cam piperat, sau cel putin la fel de piperat ca si Bucurestiul, insa calitatea produselor este indinscutabila.

si cum sa mergi la Cluj si sa nu te opresti la Varzarie :flowers: , la cofetatria Motzart , sau o tura prin Sora ?

:crazy:

Ha Mozartul e chiar placut.Bine sunt mai multe locuri.....Te-ai oprit la varzarie?Acolo ma mai duceam in pauza de masa sa manac :o: Mai sunt Marty Caffe unde poti manca aporoape orice,mai este Diesel-ul,s-a deschis una din cele mai tari cluburi din Ardeal(cunoscatorii spun asta ) Osession ii spune,poti sa te plimbi la orice ora din zi si noapte prin Parcul Central fara sa-ti fei frica,poti manaca niste clatitte de mori la Sora,sa-ti faci cumparaturi la mag.Central.Cat despre preturi,intr-adevar sunt destul de piperate.

Cat despre fete,Raul ai dreptate.Poate si din cauza ca fiind Centru Universitar mare sosesc multe studente din alte orase :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×