Sari la conținut
Forum Roportal
Petre Popescu

Portretul Reginei Falatiei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

M-ai dat pe spate cu intrebarile astea...Si sincer sa fiu nu am raspuns la nici una din ele..asa ca in loc sa aberez pe aici cateva randuri iti zic sincer ca NU STIU raspunsurile la intrebarile tale! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ar trebuia sa arate cea care poate deveni Regina Felatiei?Cine poate candida la acest titlu?Cine o poate desemna? Ce atitudine ar trebui sa aiba societatea fata de ea?

Cred că

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU stiu. :flowers:

1. cred ca ar trebui sa fie frumoasa

2. toate doamnele si domnisoarele practicante

3. tu ? ai vrea nu?

4. societatea ar trebui sa-i dea o coronita. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ar trebuia sa arate cea care poate deveni Regina Felatiei?Cine poate candida la acest titlu?Cine o poate desemna? Ce atitudine ar trebui sa aiba societatea fata de ea?

Ne ajuti sa facem calendarul P#$%$$ ??? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ar trebuia sa arate cea care poate deveni Regina Felatiei?Cine poate candida la acest titlu?Cine o poate desemna?

pai... tu pe cine ai propune? :o:

Ce atitudine ar trebui sa aiba societatea fata de ea?

copilu ... esti ok ? :flowers: sa le ucidem cu pietre in piata Matache ... e bine ? :phiu:

 

 

 

... pasaroiule... te-a luat asta micu ! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ar trebuia sa arate cea care poate deveni Regina Felatiei?Cine poate candida la acest titlu?Cine o poate desemna? Ce atitudine ar trebui sa aiba societatea fata de ea?

Tare rau pustiul!!!

Ce intelegi tu prin Regina Felatiei?

Dupa ce criterii sa o desemnam?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai mai..... voi va amuzati dar... ia priviti aici http://www.hotnews.ro/pp_articol_13421-Clu...de-sex-oral.htm

:flowers:

hi, hi :phiu: ... alungati monotonia si fugiti din Romania ! ... la Ibiza ! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×