Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

10 ani din viata!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iti propun un targ: eu iti pot da tot ce vrei, numai sa imi dai 10 ani din viata ta..ce crezi ca ar merita 10 ani din viata ta? Sau mai bine zis, crezi ca ar fi ceva care sa pierzi 10 ani din viata? dar 20 de ani? Dar oare este ceva pentru care ti-ai da toata viata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca mi-ai indeplini orice dorinta vreau, ti i-as da. Am eu grija ca printr-un stil de viata adecvat sa-mi lungesc viata. Doar n-o sa traiesc 1000 de ani. Cei care imi raman, insa, tin sa-i traiesc asa cum trebuie. Astept oferta.

Numai copiii mei merita sa-mi dau viata, si ma refer la moarte, nu la vandutul sufletului. Altceva.. nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm... de ce ma tentezi pasaroiule ? :flowers: insa s-ar putea ca ceea ce-mi doresc in schimbul celor 10 ani, sa nu poti sa oferi . :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti propun un targ: eu iti pot da tot ce vrei, numai sa imi dai 10 ani din viata ta..ce crezi ca ar merita 10 ani din viata ta? Sau mai bine zis, crezi ca ar fi ceva care sa pierzi 10 ani din viata? dar 20 de ani? Dar oare este ceva pentru care ti-ai da toata viata?

Pai daca mai am doar 9 de trait?

 

Si on topic: ti-as cere anii pe care i-ai luat de la ceilalti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti propun un targ: eu iti pot da tot ce vrei, numai sa imi dai 10 ani din viata ta..ce crezi ca ar merita 10 ani din viata ta?

Nu merita nimic in schimbul celor 10 ani. :crazy: ...O sa am copii si ca sa ma bucur de ei sigur mi-ar trebui mult mai multi ani sa-i vad crescand ...DECI..Eu nu vreau nimic :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia fa pace in lume si iti dau 10 ani ;)

Asta era si ideea mea.... :-

--Deci pasaroiule mov...sa faci 2 paci in lume ... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×