Sari la conținut
Forum Roportal
baiatbun_

m-ar interesa un program sa pot transmite pe webcamera pe meesenger imagini inregistrate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as vrea daca se poate sa ma ajutzti sa gasesc un program pt. meesenger sa pot transmite imagini video inregistrate pe webcamera..daca exista asa un program va rog sa-mi spunetzi cum se numeste acest program.Va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea daca se poate sa ma ajutzti sa gasesc un program pt. meesenger sa pot transmite imagini video inregistrate pe webcamera..daca exista asa un program va rog sa-mi spunetzi cum se numeste acest program.Va multumesc

le faci capturi cu camera si le trimiti :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
le faci capturi cu camera si le trimiti :flowers:

nu asta... am auzit ca exista un program pentru a transmite pe webcam imagini inregistrate nu sa faci captura,sa redai pe web fara sa stie cel cui tranzmitzi..nu stiu daca sunt inteles da sigur exista asa ceva....si vreau sa fac si eu rost de programu respectiv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa redai pe web fara sa stie cel cui tranzmitzi..

 

:doh:

asta seamana un pic cu violarea intimitatii cuiva. :-

 

Iar daca vrei sa te faci inteles incearca sa spui clar si concis ceea ce vrei si renunta la "tz"-ul ala. Multumim pentru atentie. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: cine cauta gaseste. am scris in Adress Bar la Mozilla "Fake Webcam" si m-a directionat exact unde am vrut eu: http://www.fakewebcam.com/. Have phun.

 

edit: Emma, el vrea sa transmita videos de pe comp, fara sa aiba webcam. Nu e violarea intimitatii. E mai degraba inselarea increderii, sau abuz de incredere, sau uz de personalitate falsa... daca tii neaparat sa clasifici juridic :-

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu asta... am auzit ca exista un program pentru a transmite pe webcam imagini inregistrate nu sa faci captura,sa redai pe web fara sa stie cel cui tranzmitzi..nu stiu daca sunt inteles da sigur exista asa ceva....si vreau sa fac si eu rost de programu respectiv

 

- cred ca se refera la faptul ca filmezi acuma, salvezi...si redai inregistrarea maine, iar cel cu care vorbesti nu stie ca nu e "live" , ci o inregistrare de ieri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- cred ca se refera la faptul ca filmezi acuma, salvezi...si redai inregistrarea maine, iar cel cu care vorbesti nu stie ca nu e "live" , ci o inregistrare de ieri.

Solutia de mai sus cu fake webcam e foarte buna si chiar asta face! :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista ce vrei tu ,de poti sa pui ori o poza, ori un film ,ori clip si apare in loc de webcam in fereastra acesteia si cel ce vizioneaza nu-si poate da seama daca e live sau inregistrare. Tot cu acesta poti alege si sa dai direct de pe camera, deci solutii multiple.Eu am si functioneaza perfect! Cauta-ma pe mess ***edit*** si vb!

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×