Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Gata, nu mai scriu nimic ...mi s-a facut foame deja. :tease:

 

ghhhiorrrtzzzz ... deja imi canta stomacul ! :)

 

 

ma secati !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-o rugam pe dragonita sa-ti stearga topicul? :tease:

ntzz... :) sincer uneori sunt in pana de idei, asa... arunc un ochi pe topic si aleg! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pestele merge invelit in folie de aluminiu si pus la un gratar ? :lol2: ... din ala cu carbuni ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Piept de pui fiert si cascaval taiat cubulete, se amesteca cu putina maioneza, "o cutie de smantana", sare piper si marar tocat fin.

 

Gata, nu mai scriu nimic ...mi s-a facut foame deja. :lol2:

 

 

Si mie mi-e foame dar vreau sa stiu cat este de mare acea cutie de smantaina ???? ca peste tot se pune totul in mancare ?!?!?!?

 

 

Azi am facut Salata de Cartofi si am tocat si o bucata de pui prajit in cratita cu usturoi. N-am pus maioneza deloc doar ulei si otet cu tarhon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mancare rapida de cartofi:

 

cartofi taiati cubulete ii fierbi putin, ceapa, ciuperci si caiser calite in unt peste care pui cartofii si condimente , totul pui in tava niste cascaval deasupra si marar si bagi la cuptor ! delicios ! asta am gatit eu azi dimineata pe la ora doua :lol2:

Editat de olivdor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mancare rapida de cartofi:

 

cartofi taiati cubulete ii fierbi putin, ceapa, ciuperci si caiser calite in unt peste care pui cartofii si condimente , totul pui in tava niste cascaval deasupra si marar si bagi la cuptor ! delicios ! asta am gatit eu azi dimineata pe la ora doua :lol2:

si cu ceva smantana pe deasupra cred ca iese si mai bun .... desi cam de la genul asta de mancaruri mi-am dat eu fierea peste cap in ultima vreme :rtfm:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×