Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Daca ati primi un e-mail de la extraterestri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai cred ca as zice "Iar au astia chef de glume" si l-as sterge sau nu il citesc deloc si il sterg asa cum fac cu zeci sau sute de mailuri pe saptamana. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

abia astept sa intru in legatura cu ei, lumea lor poate o fi mai buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Urmatorul pas ar fi mass-uri pe Messenger de la extraterestri. Ceva de genul:"Am plecat lume si restul universului...revin imediat dupa ce fac cercurile in lanul de porumb, dupa ce mai eviscerez niste vite si poate in timpul asta mai rapesc niste oameni pt teste in nava mea care am pus-o pe hi5 la poze - sa nu uitati sa dati comment!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I ashi trimite inapoi un vierme cu un virus....poate si hidra....k sa vad cum ma injura in extraterestra=)))

asta in cazu in care isi mai poate repara pc ul sau ishi cumpara altu sau se duce la un net:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

le'as trimite si eu unuin romana k doar is fiintze civilizate si superdotate si stiu toate limbile :lol2: si le'as cere id'ul... :spiteful: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
le'as trimite si eu unuin romana k doar is fiintze civilizate si superdotate si stiu toate limbile :cry: si le'as cere id'ul... :lol2::lol2:

 

n-ai avea id-ul odata ce ti-ar scrie ? ma rog...

 

le-as raspunde dom`le, sa nu spuna care cumva ca-s lipsita de bun simt... :lol2: :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as sta cu ei pe mess....punem la cala distrugerea a 1-2 planete....niste chestii ciudate pe cer....alea alea.....vorbesc sa ma vad cu unu din ei la un suc..........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma gandeam zilele astea la un alt subiect de Teoria chibritului. As vrea sa stiu cum a-ti reactiona daca intr-o zi a-ti primi un e-mail de la extraterestri intr-o limba necunoscuta.

 

As zice ca e vreun spam, sau ca cineva isi bate joc de mine si l-as sterge. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci aici cel ce a intrebat studiaza "reactiile publicului" ca mai apoi sa foloseasca ceva la care nu s-a gandit nimeni in scopul unei farse?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×