Sari la conținut
Forum Roportal
girl_

Becali:Viitorul Presedinte!

Postări Recomandate

:blinca: :blinca: ..pauza sa-mi revin.... :blinca: :blinca:

asa, acum sa trecem la treaba

vreti sa va zic cum ii consider pe-aia care il voteaza pe becali?..neah..nu ma cobor la nivelul asta. daca ajunge ala presedinte atunci n-am decat doua optiuni: ori o pun de o revolutie sa-la dau jos pe cioban ori ma car in alta tara. de dragul fundului meu, ma car in alta tara. :thinca: n-am inca pasport, oare sa-mi fac?

eu as vrea totusi sami spui si mie cum ii consideri pe aia carel voteaza pe becali.. promit ca nu ma supar pentru ca nus singura :crazy: :crazy: :haha: din pacate de aici vad ca sunt.. :P

post-48044-1157403641_thumb.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oooo! desigur!!!!!!!! :haha: :P :lol2:

 

desigur presedinte ...dar unde?

mda..cei mai in varsta sunt mai intelepti :o: eu nu ma gandisem la asta

as propune burundi sau zimbabwe dar consider ca si-asa au suferit destul africanii :crazy:

facem o insula artificiala din gunoaie si il deportam acolo..cine-i cu mine? :crazy:

 

eu as vrea totusi sa-mi spui si mie cum ii consideri pe aia care-l voteaza pe becali.. promit ca nu ma supar pentru ca nu-s singura :D :P :P din pacate de aici vad ca sunt.. ;)

bun..dupa ce ti-am corectat mesajul pot sa spun. ar fi cam asa: inculti si agramati dar asta nu-i asa de grav deoarece exista scoala, dar mai rau e ca sunt naivi..cum sa-l crezi p-ala? nu-si vede decat interesul lui. nu tin partea celorlalti politicieni dar in nici un caz nu-l voi sprijini pe becali

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu as vrea totusi sami spui si mie cum ii consideri pe aia carel voteaza pe becali.. promit ca nu ma supar pentru ca nus singura :crazy: :haha: :P din pacate de aici vad ca sunt.. :lol2:

 

sau daca n-ai inteles bine termenul de "naiv" iti spun eu verde-n fata ce lui seraph i-a fost rusine: prosti, idioti, inculti, retardati, golani, hoti... si ma opresc aici :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mias dori ca multi dintre voi,astia culti, cu scoala sa ajungeti unde o ajuns si gigi daca va duce chiar atat de mult capu.. si ma intreb daca ati fi ajuns unde a ajuns el daca ati fi ajutat atat de mult oamenii :Pe pentru ca am observat ca in genelar oamenii astia foarte cititi si care nu au facut nimic cu scoala lor in viata au foarte mare antipatie pe el.. oricum un lucru e clar, un om prost nu ajungea unde o ajuns el si plus ca mai e si f. simpatic :crazy:

post-48044-1157408523_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mias dori ca multi dintre voi,astia culti, cu scoala sa ajungeti unde o ajuns si gigi daca va duce chiar atat de mult capu.. si ma intreb daca ati fi ajuns unde a ajuns el daca ati fi ajutat atat de mult oamenii :Pe pentru ca am observat ca in genelar oamenii astia foarte cititi si care nu au facut nimic cu scoala lor in viata au foarte mare antipatie pe el.. oricum un lucru e clar, un om prost nu ajungea unde o ajuns el si plus ca mai e si f. simpatic :flowers:

bine zis iti dau dreptate mai putin faza cu "simpatic".... daca candideaza votul meu il are sigur........... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mias dori ca multi dintre voi,astia culti, cu scoala sa ajungeti unde o ajuns si gigi daca va duce chiar atat de mult capu.. si ma intreb daca ati fi ajuns unde a ajuns el daca ati fi ajutat atat de mult oamenii :Pe pentru ca am observat ca in genelar oamenii astia foarte cititi si care nu au facut nimic cu scoala lor in viata au foarte mare antipatie pe el.. oricum un lucru e clar, un om prost nu ajungea unde o ajuns el si plus ca mai e si f. simpatic :flowers:

 

draga mea, a scrie si a vorbi romaneste corect nu tine nici de cat esti de cult sau intelectual ci de bun simt ! sincer nu vreau o mostra de caligrafie a la Becali pentru ca imi pot imagina ! imi doresc din tot sufletul sa ajungi ca el pentru ca potential ai !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mias dori ca multi dintre voi,astia culti, cu scoala sa ajungeti unde o ajuns si gigi daca va duce chiar atat de mult capu.. si ma intreb daca ati fi ajuns unde a ajuns el daca ati fi ajutat atat de mult oamenii :Pe pentru ca am observat ca in genelar oamenii astia foarte cititi si care nu au facut nimic cu scoala lor in viata au foarte mare antipatie pe el.. oricum un lucru e clar, un om prost nu ajungea unde o ajuns el si plus ca mai e si f. simpatic :flowers:

eu nu cred ca tu intelegi ca jiji a ajuns unde a ajuns prin faptul ca lumea si presa la ridicat tocmai ca se rade de el si in privinta banilor... e clar ca i-a facut pe necinstite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
draga mea, a scrie si a vorbi romaneste corect nu tine nici de cat esti de cult sau intelectual ci de bun simt !

 

cat de penibili puteti fi unii....sa fii tu cel mai educat si invatat dintre oameni ca este cu zero daca esti un gunoi....sa stii sa vb si sa scrii in sanscrita , este degeaba daca tu ca individ esti animal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cat de penibili puteti fi unii....sa fii tu cel mai educat si invatat dintre oameni ca este cu zero daca esti un gunoi....sa stii sa vb si sa scrii in sanscrita , este degeaba daca tu ca individ esti animal

 

pai daca ai fi fost atent cam asta am spus si eu ... atunci cand comunici cu cineva trebuie sa o faci corect si frumos pentru ca vorbitu/scrisu e cartea ta de vizita. si ma repet a scrie si a vorbi corect nu presupune studii academice, masterate sau doctorate, nu esti nici cult si nici geniu ... esti pur si simplu ...om !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
draga mea, a scrie si a vorbi romaneste corect nu tine nici de cat esti de cult sau intelectual ci de bun simt ! sincer nu vreau o mostra de caligrafie a la Becali pentru ca imi pot imagina ! imi doresc din tot sufletul sa ajungi ca el pentru ca potential ai !

 

 

Chiar crezi ca are potential?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×