Sari la conținut
Forum Roportal
girl_

Becali:Viitorul Presedinte!

Postări Recomandate

nam habar de toata politica asta, dar peste 2 ani cand o sa pot si eu vota :De o sal votez pe nenea Gigi :headspin:. e adevarat ca nu e deloc un om cultivat, destept sau foarte educat dar mi se pare mai intelept decat toti politicieni la un loc. ce imi place f mult la el e faptul ca e foarte sincer si ca nu sia pierdut capu chiar daca e unul dintre cei mai bogati romani. cred ca si daca ar deveni presedintele americii el ar ramane acelasi om simplu (oricum el a spus ca face din romania 'america mica') :P. si alta chestie e ca a ajutat atati oameni in urma inundatiilor (mai mult ca basescu). cred ca ar fi cazu sai dam laoparte pe politicienii astia cititi, dar care sunt falsi si scopul lor sigur nu e acela de a ajuta oamenii si sal votam toti pe Gigi, un om Intelept,Puternic si cu Credinta :De. nui fac reclama numai ca eu il vreau ca presedinte! :De am fi o Romanie Moderna cu asa un presedinte si cred ca mai Fericita :P cine nui deacord cu c am zis sa nu ma injure, ci sa ma inteleaga ca is minora si poate mai am de invatat :De oricum pana devine Gigi presedinte.. HAi STeaua!! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am zis ca daca o sa candideze o sa ma duc pt prima oara la vot in viata mea :headspin:.....prefer alb sau negru fac ceva pe nuantele de gri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, cam asa e... fata de altii.

Defectele lui "vizibile" sunt: lipsa (totala) de diplomatie, cei 7 ani de acasa, si fara suparare... este cam idiot. Deci nu este genul de om "perfect" pt acest post ("reprezentant" al tarii). Ne-am face naibii de ras (dar ma rog, oricum cred ne-am facut de ras).

In fine, macar e oarecum mai cinstit si mult mai sincer, precum ai spus. Ar putea face cateva lucruri bune.

Oricum, eu nu cred ca va iesi vreodata presedinte, dar cine stie?

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nam habar de toata politica asta, dar peste 2 ani cand o sa pot si eu vota :De o sal votez pe nenea Gigi :headspin:. e adevarat ca nu e deloc un om cultivat, destept sau foarte educat dar mi se pare mai intelept decat toti politicieni la un loc. ce imi place f mult la el e faptul ca e foarte sincer si ca nu sia pierdut capu chiar daca e unul dintre cei mai bogati romani. cred ca si daca ar deveni presedintele americii el ar ramane acelasi om simplu (oricum el a spus ca face din romania 'america mica') :P. si alta chestie e ca a ajutat atati oameni in urma inundatiilor (mai mult ca basescu). cred ca ar fi cazu sai dam laoparte pe politicienii astia cititi, dar care sunt falsi si scopul lor sigur nu e acela de a ajuta oamenii si sal votam toti pe Gigi, un om Intelept,Puternic si cu Credinta :De. nui fac reclama numai ca eu il vreau ca presedinte! :De am fi o Romanie Moderna cu asa un presedinte si cred ca mai Fericita :P cine nui deacord cu c am zis sa nu ma injure, ci sa ma inteleaga ca is minora si poate mai am de invatat :De oricum pana devine Gigi presedinte.. HAi STeaua!! :D

 

bine ca ai spus ca esti minora ! sper ca in 2 ani sa-ti vina putina minte si inspiratie gramaticala !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine ca ai spus ca esti minora ! sper ca in 2 ani sa-ti vina putina minte si inspiratie gramaticala !

 

:P :headspin:

 

nam habar de toata politica asta, dar peste 2 ani cand o sa pot si eu vota :De o sal votez pe nenea Gigi :D. e adevarat ca nu e deloc un om cultivat, destept sau foarte educat dar mi se pare mai intelept decat toti politicieni la un loc. ce imi place f mult la el e faptul ca e foarte sincer si ca nu sia pierdut capu chiar daca e unul dintre cei mai bogati romani. cred ca si daca ar deveni presedintele americii el ar ramane acelasi om simplu (oricum el a spus ca face din romania 'america mica') :tease:. si alta chestie e ca a ajutat atati oameni in urma inundatiilor (mai mult ca basescu). cred ca ar fi cazu sai dam laoparte pe politicienii astia cititi, dar care sunt falsi si scopul lor sigur nu e acela de a ajuta oamenii si sal votam toti pe Gigi, un om Intelept,Puternic si cu Credinta :De. nui fac reclama numai ca eu il vreau ca presedinte! :De am fi o Romanie Moderna cu asa un presedinte si cred ca mai Fericita :tease: cine nui deacord cu c am zis sa nu ma injure, ci sa ma inteleaga ca is minora si poate mai am de invatat :De oricum pana devine Gigi presedinte.. HAi STeaua!! :crazy:

 

bleah!

dupa Base ar merge si un Becali!!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O fi Becali un tip cu charisma & stuff, dar eu nu-l vad presedinte. Ajuns sus, ar fi prea maleabil, in primul rand pentru a-si mentine puterea ar face miscari populiste, si apoi nu are experienta politica necesara. Si prefer ca el sa dea cu capul de pragul de sus altundeva, nu in timpul presedentiei. In rest.. pace voua :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nam habar de toata politica asta, dar peste 2 ani cand o sa pot si eu vota :De o sal votez pe nenea Gigi :yahoo:. e adevarat ca nu e deloc un om cultivat, destept sau foarte educat dar mi se pare mai intelept decat toti politicieni la un loc. ce imi place f mult la el e faptul ca e foarte sincer si ca nu sia pierdut capu chiar daca e unul dintre cei mai bogati romani. cred ca si daca ar deveni presedintele americii el ar ramane acelasi om simplu (oricum el a spus ca face din romania 'america mica') :evil:. si alta chestie e ca a ajutat atati oameni in urma inundatiilor (mai mult ca basescu). cred ca ar fi cazu sai dam laoparte pe politicienii astia cititi, dar care sunt falsi si scopul lor sigur nu e acela de a ajuta oamenii si sal votam toti pe Gigi, un om Intelept,Puternic si cu Credinta :De. nui fac reclama numai ca eu il vreau ca presedinte! :De am fi o Romanie Moderna cu asa un presedinte si cred ca mai Fericita :yahoo: cine nui deacord cu c am zis sa nu ma injure, ci sa ma inteleaga ca is minora si poate mai am de invatat :De oricum pana devine Gigi presedinte.. HAi STeaua!! ;)

 

Sper din tot sufletul sa iti schimbi parerile pana peste 2 ani. Nu am nimic cu Gigi, dar hai sa fim seriosi!!

Daca as avea bani si as ajuta pe saraci, sa nu mai spun nimic despre fotbal, inseamna ca sunt buna de presedentie??

Sunt o gramada de oameni foarte inteligenti si capabili, dar care nu au banii lui Becali acesta fiind singurul lucru care le lipseste.

Intelept, Puternic si cu Credinta?? Ai scris cu litere mari, de ce ma rog? Pana si bunicul meu, un om cu patru clase are mai multa intelepciune si credinta decat el. Ce credinta e aceea cand te bati cu pumnul in piept ca tu Il iubesti pe Dumnezeu, dar injuri ca la usa cortului folosind numele Lui?

A! uitasem sa te intreb: esti stelist mare, nu?

Editat de marissa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adevaru e ca aia cu carte, studii superioare si care se dau mari cultivati au stofa de conducatori si conduc bine tara....pana nu le incerci pe toate nu ai cum sa spui care e mai bun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hum :yahoo: ne-am obisnuit ca tara sa ne fie condusa de inculti..n=ar fi o noutate :evil:

 

Becali e bun: a facut donatii, isi conduce Steaua constiincios, invarte banii cu furca..dar sper sa ramana doar la stadiul asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sper ca in doi ani, cand vor vota cei care voteaza pentru prima data, dar si cei care ii admira pe 'baietii' de la Noua Dreapta, care dau din cap admirativ la CV Tudor, care l-ar vota si azi cu ochii inchisi pe Guta presedinte, cu Salam prim-ministru, cand vor vota si pensionarii care cred ca Iliescu le-a dat pensii, cand multi altii vor alege sa stea acasa decat sa se oboseasca sa dea cu stampila, fie derutati, fie dezgustati (inserati multe cand-uri similare aici)... ei bine, eu sper ca in acei doi ani sa fiu cetatean al Uniunii Europene in alta tara decat cea care spera sa il aiba pe Jiji Presedinte :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×