Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hehehe nice to meet you too :o: se strange grup ptr teatru de ce nu ?! regizori se gasesc 8) . cunosc de la hyperion , media pro ... restul depinde de voi . a nice day !

 

 

pai vorbeste cu unul dintre ei si intreaba-i daca ar fi interesati in a forma o trupa de teatru amator.ne intalnim, discutaqm si vedem ce can be done ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trupa de teatru a Asociatiei Culturale InDArt organizeaza preselectii.

 

Cei care vor sa intre intr-o trupa care se pregateste sa contracareze prin arta un prezent plin de comercial sunt asteptati sa ne contacteze.

 

 

www.indart.bocancul-literar.ro

email: acindart@gmail.com

 

persoane de contact:

 

Dan Simion:0741 131230

Bogdan Gagu: 0724 304593

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trupa de teatru a Asociatiei Culturale InDArt organizeaza preselectii.

 

Cei care vor sa intre intr-o trupa care se pregateste sa contracareze prin arta un prezent plin de comercial sunt asteptati sa ne contacteze.

www.indart.bocancul-literar.ro

email: acindart@gmail.com

 

persoane de contact:

 

Dan Simion:0741 131230

Bogdan Gagu: 0724 304593

 

 

 

I do ! :bear:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vad ca usor-usor se strange lume pentru formarea unei mici trupe..:airkiss:...daca gasim un regizor chestia cu spatiu o rezolvam cumva...by the way eu sunt anul 2 la spiru..nice to meet you boboaco

 

Apropo de amatori in ceea ce priveste teatrul ... sunt studenta anul I Spiru Haret sectia actorie ...adica boboaca . Daca aveti nevoie de oameni (momentan amatoare ) ptr reprezentatii scenice / teatru / actorie ... mail me: al3xandra2002@yahoo.com

 

 

 

 

Am citit si io articolele de aici si mi s-a aprins un beculet... Daca sunteti un grup de oameni dornici sa faceti teatru (oricum) si daca unii dintre voi sustineti ca un spatiu se poate procura fara mari eforturi, eu imi depun candidatura pentru

"indrumator"... Sunt student la UNATC (nu la regie teatru, dar pot sa spun fara modestie ca beneficiez de un minim de experienta si de enorm de mult entuziasm) si imi doresc sa fac master de regie asa ca incerc sa "adaug" spectacole la CV.

 

 

 

vad ca usor-usor se strange lume pentru formarea unei mici trupe..:bye:...daca gasim un regizor chestia cu spatiu o rezolvam cumva...by the way eu sunt anul 2 la spiru..nice to meet you boboaco

 

Apropo de amatori in ceea ce priveste teatrul ... sunt studenta anul I Spiru Haret sectia actorie ...adica boboaca . Daca aveti nevoie de oameni (momentan amatoare ) ptr reprezentatii scenice / teatru / actorie ... mail me: al3xandra2002@yahoo.com

 

 

Daca mai este valabila ideea formarii unei trupe poate discutam ... Sunt student la UNATC (nu la regie/ incerc sa fac master in regie) si mi-as dori sa imi adaug un spectacol la CV alaturi de oameni entuziasti ....

 

Hai cu teatrul! ...

 

mail la nastasegeorgeiulian@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut ma numesc tudor si sunt din sibiu de asemenea sunt actor amator fac parte dintr-o trupa!daca e cineva interesat sa intre in aceasta trupa sunt deschis oricarei cerinte:)ma puteti contacta la bubus_b@yahoo.com!Va astept cu placere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Stiu ca nu s a mai scris de mult timp aici, dar vin si eu cu o rugaminte. Doresc sa intru intr-o trupa de teatru, dar sunt noua in Bucuresti si nu cunosc nicio trupa..daca stiti cumva trupe care fac castinguri anuntati-ma :>. Mersiii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×