Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

SALUT!Caut de ceva timp un grup de oameni care fac teatru in timpul liber.Sau caut un actor care sa ma ajute sa pun bazele unei trupe de teatru.Eu am jucat teatru timp de 4 ani.Acum sunt studenta la Facultatea de Fizica dar imi doresc mult sa mai fac teatru intr-un mod organizat. ma poate ajuta cineva?va rog :headspin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SALUT!Caut de ceva timp un grup de oameni care fac teatru in timpul liber.Sau caut un actor care sa ma ajute sa pun bazele unei trupe de teatru.Eu am jucat teatru timp de 4 ani.Acum sunt studenta la Facultatea de Fizica dar imi doresc mult sa mai fac teatru intr-un mod organizat. ma poate ajuta cineva?va rog :headspin:

 

 

iti pot recomanda trupa de teatru de amatori " Studio 24", care isi desfasoara activitatea la Preoteasa. Ei cauta mereu noi membri, deci nu cred ca va fi o problema sa treci pe acolo si sa dai o proba.

Subscriu la ideea cu bazele unei trupe de teatru. Eu sunt momentan student in anul 2 la Actorie la Spiru Haret, dar cred ca in octombrie voi renunta din cauza timpului. Voi avea timp sa fac teatru doar in timpul liber sau dupa program.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult! Sa stii ca mi-ai dat putin aripi.Mi-ar placea sa tinem legatura pt o eventuala colaborare sau daca nu pt a vb despre ceea ce ne place-teatrul.Eu am inceput sa pun bazele unui trupe in facultate dar pt ceva concret am nevoie de ajutor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc mult! Sa stii ca mi-ai dat putin aripi.Mi-ar placea sa tinem legatura pt o eventuala colaborare sau daca nu pt a vb despre ceea ce ne place-teatrul.Eu am inceput sa pun bazele unui trupe in facultate dar pt ceva concret am nevoie de ajutor.

 

hei multa bafta ! sa ne anunti de prima reprezentatie sa venim sa te sustinem ! si facem cronicuta la roportal ! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu caut oameni pt o trupa, avem chiar si niste scenarii...

poate ne vdm sa vb mai detaliat. ideea e ca ne trebuie un loc in care sa ne pregatim, si de un regizor sau indrumator macar.

Din pacate nu ajung doar ideile sitalentul :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de amatori in ceea ce priveste teatrul ... sunt studenta anul I Spiru Haret sectia actorie ...adica boboaca :cheer: . Daca aveti nevoie de oameni (momentan amatoare ) ptr reprezentatii scenice / teatru / actorie ... mail me: al3xandra2002@yahoo.com .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mei....boboaco!!! as putea sa te ajut....dar nu-ti promit nimik...o sa incerc....deja ne leaga ceva, nu??pasiunea pentru teatru!!!!eu fac parte dintr-o trupa de teatru amator....sa ma consult cu membrii trupei..si cine stie...poate ai vrea sa ne fii colega!!! :crazy:

 

SALUT!Caut de ceva timp un grup de oameni care fac teatru in timpul liber.Sau caut un actor care sa ma ajute sa pun bazele unei trupe de teatru.Eu am jucat teatru timp de 4 ani.Acum sunt studenta la Facultatea de Fizica dar imi doresc mult sa mai fac teatru intr-un mod organizat. ma poate ajuta cineva?va rog :crazy:

mei..eu fac parte dintr-o trupa de teatru amator...cea a organizatiei culturale indart...este posibil sa pot aranja ceva cu cei din trupa..dar nuti promit nimik....chiar vreau sa te ajut!!!! te inteleg....si eu sunt nebuna dupa teatru.....mai vb!!!! :doh:

post-53090-1158776507_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca usor-usor se strange lume pentru formarea unei mici trupe..:crazy:...daca gasim un regizor chestia cu spatiu o rezolvam cumva...by the way eu sunt anul 2 la spiru..nice to meet you boboaco

 

Apropo de amatori in ceea ce priveste teatrul ... sunt studenta anul I Spiru Haret sectia actorie ...adica boboaca . Daca aveti nevoie de oameni (momentan amatoare ) ptr reprezentatii scenice / teatru / actorie ... mail me: al3xandra2002@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hehehe nice to meet you too :crazy: se strange grup ptr teatru de ce nu ?! regizori se gasesc :crazy: . cunosc de la hyperion , media pro ... restul depinde de voi . a nice day !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×