Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

Unde ai vrea sa fii acum

Postări Recomandate

ce vrajitor e... :rtfm:

 

pe draq ... zi mai bine dus ! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in patul meu... sa dorm ! :rtfm: nu stiu de ce nu fac asta... si asa frec menta ! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... sa ninga des... ca-n fratii Grimm, sa ne plimbam cu trasura trasa de cai si sa nu aud decat respiratia ei calda si clinchetul clopoteilor atarnati la hamul cailor... , sa vad doar poteca acoperita de mantia alba si strajuita de brazii nemuritori , sa vad aburul scos pe nari al cailor ce alearga in lumina blanda a noptii cu luna plina, ce reflecta in zapada proaspat asezata... mii de diamante .

 

:good:

ce amintiri imi trezeste :rtfm: bine..erau doar ninsoarea si ea, dar poate intr-o zi vor fi si calutii :lol2:

dar pana atunci vreau la mareeee :lol2:

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa fiu cu Shadow la munte :doh: si cu cine mai vrea sa vina

 

as vrea sa fiu la munte si tare-mi e ca nu ajung, decat cel mult o zi, doua :lol2: :rtfm: :lol2:

 

te las pe tine Fulgusor sa alegi locatia, eu aleg pretenii si la munte cu noi :good:

Editat de Shadow and Light

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau in pat, la caldurica, cu laptopul in brate si cainele cuibarit la picioare, cu muzica incet de data asta, cu sticla de cola si cu o punga de seminte langa mine (loveme, unde esti? :lol2:), ascultand cum ploua afara, discutand cu prietenii pe net... si stiind sigur ca nu va trebui sa ies prea curand din locsorul meu... si cu atat mai putin nu din stare :rtfm:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×