Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Au inceput inscrierile pentru Internetics

Postări Recomandate

Intre 29 martie si 30 aprilie se pot face inscrieri de lucrari in concursul si galeriile Internetics.

 

Aria competitionala a concursului sa-a extins. Cele trei categorii de sectiuni din festival sunt: Site-uri; Aplicatii multimedia offline; Advertising multimedia. Criteriile de jurizare pentru Site-uri si Aplicatii multimedia offline: Continut, Uzabilitate, Design, Functionalitati.

 

http://www.internetics.ro/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem in 29 aprilie si agentiile de web design nu sa-a ingramadit sa inscrie paginile la care au lucrat. Sunt aproape 110 lucrari inscrise dar sunt si sectiuni cu 1-2 lucrari.

 

Sa vedem ce va fi maine? Cred ca numarul se va dubla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inscrierile sau prelungit pana in 6 Mai 2004. pacat ca din trei lucrari inca nu am gata nici una. putea fi o experienta interesanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inscrierile sau prelungit pana in 6 Mai 2004. pacat ca din trei lucrari inca nu am gata nici una. putea fi o experienta interesanta.

 

Poti sa participi anul viitor. Vad ca numarul inscrierilor a crescut (noroc cu prelungirea, care de altfel era foarte previzibila).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca procesul de insriere sa-a incheiat vad ca au fost mai multe inscrieri decat in alti ani. Pot spune totusi ca, categoriile nu prea au fost alese bine: sunt unele cu 3 si altele 80 de pagini inscrise si premiile au aceeasi valoare: "Pagina noastra a fost castigatoare la concusul Internetics 2004 la sectiunea X" (nu va scrie niciunde cate paticipante au fost la categoria respectiva).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca au inceput pronosticurile internetics si acum se poate atasa un comentariu unui site.

Eu cred ca pronosticurile vor arata doar cine are mai multi prieteni si mai putine scrupule.

Ce ma opreste sa fac 20 de conturi si sa imi votez site-ul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×